Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinDogecoin (DOGE) Artık İlk 5 Arasında!

Dogecoin (DOGE) Artık İlk 5 Arasında!

- Sponsorlu Reklam-

Dogecoin (DOGE) Artık İlk 5 Arasında!

Dogecoin, son 24 saat boyunca kripto para piyasasında en çok artanlar arasında ilk sırada yer aldı ve geçen haftadan bugüne % 500 artarak yine en popüler kripto para haline geldi. En son dalgalanma ile Doge, Cardano’yu da aşarak, piyasa değeri ile en büyük 6. kripto para birimi oldu.

Dogecoin Artık Cardano’dan Daha Büyük

Dogecoin, başlangıçta bir şaka olarak yaratılmış kripto para birimi olarak ortaya çıktı. Şimdi lider stabilcoin Tether (USDT), Cardano (ADA) ve Polkadot’u (DOT) geride bıraktı. Dün, Uniswap (UNI) ve Litecoin’i (LTC) de ortadan kaldırmayı başardı. Dogecoin’in bir sonraki hedefi, son 24 saatte neredeyse yüzde 12 düşen XRP olabilir.

Elon Musk’ın en sevdiği kripto para birimi, 2021’in başından bu yana yüzde 11.000’in üzerinde artış gösterdi.

İlginizi çekebilir: Önde Gelen Spor Markası Dogecoin Kabul Etmeye Başladı

Topluluk Tepki Veriyor

DOGE’nin fiyatındaki ani artış, toplulukta ciddi bir tepkiye yol açtı. Saatler önce, The Wolf of Wall Street olarak da bilinen Jordan Belfort,  dalgalanmayı daha da artıran kripto para biriminin bir görüntüsünü yayınladığı tweet attı.

Dave Portnoy de gemiye atladı ve ‘DOGE hakkında kıskanç değilim’ ifadelerini kullandığı bir tweet paylaştı.

- Sponsorlu Reklam-

Ayrıca Cameron Winklevoss, ‘Doge’ler bu gece uluyor’ ifadelerini kullandığı bir tweetle karşılık verdi.

Dogecoin şimdi, yakın zamanda Nasdaq’ta doğrudan listelenmiş olan Coinbase de dahil olmak üzere birçok şirketten daha büyük bir piyasa değerine sahip.

(Visited 66 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,882.00 2.34%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,875.26 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.71 1.66%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2.23%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.88 1.28%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.61 2.77%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236592 1.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.33 2.2%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.50 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.69 2.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.98 1.4%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.48 0.81%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.74 0.86%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 2.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003628 1.66%