Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaBitcoinDev Şirketin Yöneticisinden Çarpıcı Altın ve Türkiye Yorumu

Dev Şirketin Yöneticisinden Çarpıcı Altın ve Türkiye Yorumu

- Sponsorlu Reklam-
dev sirketin yoneticisinden carpici altin ve turkiye yorumu 602116f3159fd

MicroStrategy’den Michael Saylor, yatırımcıların çoğunun önümüzdeki yıllarda Bitcoin alarak altın satmaya başlayacağını ve sarı metali ölüme terk edeceğini tahmin ediyor.

Dünyanın en büyük halka açık ticari istihbarat şirketinin CEO’su, Nomad Capitalist’ten Andrew Henderson ile yaptığı röportajda, yatırımcıların servetlerini BTC’de saklamayı tercih ettikleri için 10 trilyon dolarlık altın piyasasının yok olacağını söylüyor.

Saylor yatırımcıları, ölmekte olan bir varlık olarak gördüğü şeyden en son çıkanların olmaması konusunda uyarıyor ve şunları ekliyor:

“Altın ölü paradır. Altınınızı satın, Bitcoin satın alın çünkü diğer insanlar altınlarını satacaklar ve tüm hedge fonları altınlarını sattıklarını beklerseniz, dışarı çıkan son kişi siz olacaksınız. Şu anda altın olarak 10 trilyon dolarlık parasal enerji var. Sonunda, onu elinde tutmayı isteyen sadece merkez bankaları kalacaktır. Her özel rasyonel aktör altından uzaklaşacak ve Bitcoin’e geçecek.”

İş zekası devinin arkasındaki beyinler, değerli metalin en iyi günlerini yaşıyor olması gerekirken zayıf performans göstediğini vurguluyorlar.

“Bu ne için iyi? İnsanlar siyasi huzursuzluk için altın tuttu. Tanrı, bu yıl insanların yeterince altına sahip olduğunu biliyor. Para basımına karşı bir koruma aracı olarak altını tutuyorlar. Altın neden üçe katlanmadı? Son altı aydaki her varlık sınıfına bakın! Altına bakın, NASDAQ’a bakın, S&P’ye bakın, tahvillere bakın. Hiçbir yere gitmiyorlar. Ne çalışıyor? Bitcoin çalışıyor. Üç katına veya dört katına çıktı.”

MicroStrategy CEO’su argümanını güçlendirmek için Bitcoin kullanan ve kullanmayan firmaların başarısını karşılaştırıyor.

“Square çalışıyor, çünkü Square Bitcoin’in ağına bağlı. Square, bir mobil uygulamada Bitcoin satın almanıza izin verir. PayPal, Bitcoin’e bağlı olduğu için çalışıyor ve bir mobil uygulamada çalışıyor. GrayScale, yatırım fonlarını Bitcoin’e bağladıkları için çalışıyor. Bu dijital parasal ağa bağlanan şeyler çalışıyor. Geleneksel itibari paranın üstünde çalışan sistem ! Euro ve dolar güç kaybediyor.”

Venezuela, Arjantin, Lübnan, Türkiye, Güney Afrika’da şirketlere veya yatırımlara sahip olacak kadar şanssızsanız, boşluğu doldurun. Hiç çalışmıyorlar çünkü para birimleri çöküyor. Ne kadar rekabetçi olursa olsun, çökmekte olan veya zayıflayan para biriminin olduğu ülkede bir şirket gelir elde etse dahi başarılı olamaz. Bu para birimleri değer taşımazsa hisse senetlerinin hiçbirinin bir değer deposu olmayacağı anlamına gelir. Yüzde 15’lik bir yıllık parasal enflasyon akımına karşı yüzüyorsunuz.” 

 

- Sponsorlu Reklam-


dev sirketin yoneticisinden carpici altin ve turkiye yorumu 602116f6a573f

ve

dev sirketin yoneticisinden carpici altin ve turkiye yorumu 602116f6d5b3b

 

 

 

dailyhodl

(Visited 4 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,882.00 2.34%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,875.26 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.71 1.66%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2.23%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.88 1.28%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.61 2.77%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236592 1.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.33 2.2%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.50 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.69 2.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.98 1.4%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.48 0.81%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.74 0.86%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 2.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003628 1.66%