Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBitcoinDev balina düşüşü fırsat bildi! Biriktirmeye devam ediyor

Dev balina düşüşü fırsat bildi! Biriktirmeye devam ediyor

- Sponsorlu Reklam-

dolar, balina, btc

Bitcoin’deki fiyat düşüşü, kayıtlı en büyük BTC balinalarından birini daha fazla biriktirmekten vazgeçirmiyor.

Blockchain gezgin hizmeti Blockchain.com’a göre, halihazırda on binlerce Bitcoin’e sahip olan bir balina, yaklaşık 3.720 Bitcoin ekledi.

İşlem için transfer ücretleri, yazının yazıldığı sırada kripto para biriminin fiyatına bağlı olarak 0.005 BTC veya yaklaşık 189.6 $ olarak gerçekleşti. Bitcoin balinasının adresi şu anda var olan en zengin BTC adresleri arasında dördüncü sırada yer alıyor. Adres şu anda 112.593.6 Bitcoin’i veya dolaşımdaki tüm BTC’nin yaklaşık %0.6’sını elinde tutuyor.

Adres, 100.000 BTC’den fazla tutan sadece dört adresin benzersiz liginde.

Aynı zamanda, bir kripto para birimi borsası ile ilişkili olmayan blok zincirindeki en zengin Bitcoin adresidir. Daha fazla Bitcoin tutan diğer üç adres de sırasıyla Binance, Bitfinex ve Huobi kripto para borsalarına ait.

Balinanın işlem geçmişine bir bakış, büyük yatırımcının lider kripto para biriminin fiyatı düştüğü için biriktiğini gösteriyor. Bitcoin’in fiyatının bugüne kadar yaklaşık 47.000 $’dan yaklaşık 30.000 $’a düştüğü Mayıs ortasından bu yana, balina yaklaşık 13.667 BTC satın aldı ve hiç satmadı.

Bitcoin balinası da boğa koşusu başladığından beri sürekli biriktiriyor. Şimdi ile 16 Aralık 2020 arasında, Bitcoin ilk kez 20.000 doların üzerine çıktığında, balina yaklaşık 38.186 BTC ekledi. 

İlginizi çekebilir: Düşüş yaşayan Bitcoin’den korkutan hareket! Fiyat nereye gidecek?

(Visited 123 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,561.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,222.27
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 214.00
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 44.24
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.26534
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.53
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.16
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.25
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.58
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.82
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.97
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.65