Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainDeneyimli Yatırımcı Todd Horwitz Uyarıyor!

Deneyimli Yatırımcı Todd Horwitz Uyarıyor!

- Sponsorlu Reklam-
deneyimli yatirimci todd horwitz uyariyor 602127a8aabe8

Deneyimli trader ve Bitcoin yatırımcısı Todd Horwitz, Bitcoin ve kripto para birimlerinin kalıcı olduğunu söylüyor.

Kitco News ile yaptığı röportajda Horwitz, Bitcoin’in sabit kodlu para politikasının bir değer deposu olan altının yerini alacağı konusuna şüheci yaklaşıyor. Kendisine bu röportajda yöneltilen sorulara verdiği cevaplar ise şöyle:

Bitcoin’in altının yerini alacağını düşünüyor musunuz? Onun yerini alacağını sanmıyorum. Ama gerçek bir olasılık var ve tabii ki bildiğiniz özgürlükçü para dünyasında merkez bankası müdahalesini sevmiyoruz. Havadan daha fazla para yaratma yeteneğini sevmiyoruz. Bu yüzden kripto piyasasının Bitcoin yada Ethereum farkı gözetmeden gerçek olduğuna inanıyorum. Ve sanırım bu uzunca bir süre böyle olmaya devam edecek.

Ayrıca para biriminize müdahale eden bir merkez bankasına sahip olmamanın daha fazla güç yaratacağını düşünüyorum. Fakat bu yapının gerçek değer deposu olan altının yerini alabileceğini sanmıyorum. “

Horwitz, yatırımcıların Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine tüm birikimlerini koymasının tehlikeli ve hatalı olacağını vurgulayarak şunları ekliyor.

“İnsanların tüm parasını ve mevcut varlıklarını kripto para piyasasına koyarak hata yaptığını düşünüyorum. Bence kripto piyasasına şimdilik koyulan para sadece kaybetmeyi göze alacağınız miktarda olmalıdır.

Deneyimli yatırımcı, Bitcoin’e nispeten küçük bir yatırımı olduğunu açıklarken, yeni ortaya çıkan pazarda çok fazla belirsizliğin mevcut olduğu konusunda uyarıyor.

“Evet, Bitcoin yatırımım var ve yarın sıfıra düştüğünde uykumu kaybetmeyeceğim kadar küçük hacimle yaşıyorum. Ancak insanlar anlamalı ki bir şeyler ters giderse bunun sonunun nereye varacağını bilemeyiz. Konsept çok iyi ve çok sağlam olmasına rağmen hala bilinmeyen sorular var. Birçok büyük fonun paralarını buraya koyduğunu görüyorsunuz. Ancak unutmayın, genel olarak piyasalarda herkesin her varlık sınıfının peşinde olduğu ve piyasaları kovaladığı bir ortamdayız.

- Sponsorlu Reklam-

 


deneyimli yatirimci todd horwitz uyariyor 602127aa1fe7b

ve

deneyimli yatirimci todd horwitz uyariyor 602127aa4d7ad

dailyhodl

(Visited 2 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,121.00 3.97%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,839.25 2.89%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 486.29 0.85%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 0.96%
 • solanaSolana (SOL) $ 155.35 0.33%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.25 1.08%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.245490 0%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.01 6.49%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.61 1.25%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.98 1.32%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 56.13 1.59%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.65 0.63%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.02 0.75%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 1.12%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003594 0.41%