Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainCoinDesk, TradeBlock'u Satın Aldı

CoinDesk, TradeBlock’u Satın Aldı

- Sponsorlu Reklam-
coindesk tradeblocku satin aldi 6021291296e86

Kripto ve blok zinciri haberleri, etkinlikleri, verileri ve araştırmalarında dünya lideri olan Coindesk, dijital para birimleri için kurumsal yatırımcılara ticaret araçları sağlayan TradeBlock’u satın aldığını duyurdu. Şu anda, 20 milyar dolardan fazla yatırım ürünü TradeBlock endekslerini kullanıyor. 

Konu ile ilgili her iki tarafında açıklamaları şu şekilde;

CoinDesk CEO’su Kevin Worth, ‘Wall Street, Bitcoin’in potansiyelini artık kabul etmiş gözüküyor. Bu yüzden kurumlara güçlü verileri sunacak profesyonel araçlara ihtiyaç var. CoinDesk artık bu hizmeti sağlamak için benzersiz bir şekilde konumlandırıldı. Bu sadece kurumlara fayda sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda perakende ve halihazırda kripto piyasalarında faaliyet gösteren diğer yatırımcı segmentleri için de bilgi bütünlüğünü geliştirecek. CoinDesk’in büyüyen küresel hedef kitlesinin ağ etkisini ve önde gelen kripto ve blok zinciri TradeBlock’un dünya standartlarındaki fiyatlarını, endekslerini ticaret araçlarıyla birleştiriyoruz. Artık bu gelişen pazara güvenilir veri ve bilgi getirebiliriz. Bloomberg’in geleneksel pazarlarda oynadığı rol gibi, biz de kripto yatırımcılarının medya, etkinlik, araştırma, fiyatlandırma ve veriler için gidecekleri yer olacağız.‘ dedi.

TradeBlock CEO’su Nitai Bran, ‘CoinDesk ailesinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz çünkü her iki şirket de müşterilerinin kripto para piyasasında istedikleri bilgilere erişmesine yardımcı olmaya odaklanıyor.‘ dedi.

TradeBlock, kurumsal düzeyde dijital para birimlerinin fiyat referansları için endüstri standardını oluşturmuşken, bu satın alma ile kurumsal düzeyde dijital varlık fiyatlandırmasını aynı kitleye ulaştırabilecek ve CoinDesk’ten gelecek endeks/veri detayları için platform görevi görecek.


coindesk tradeblocku satin aldi 602129167cc16

ve

coindesk tradeblocku satin aldi 60212916ac736

- Sponsorlu Reklam-

(Visited 5 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,861.00 2.31%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,872.31 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.49 1.71%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.66 1.5%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.62 1.87%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237012 0.45%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.34 2.26%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.55 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.19 1.14%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.74 0.86%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.43 0.71%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.95 0.73%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.92%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003641 1.11%