Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainCoinbase Custody Artık mStable'ı Destekliyor

Coinbase Custody Artık mStable’ı Destekliyor

- Sponsorlu Reklam-
coinbase custody artik mstablei destekliyor 602125a4effde

Coinbase Custody, mStable’ın MTA tokenı için para yatırma ve çekme işlemlerini etkinleştirdi . MTA bu yıl listeye girmeyi kazanan kazanan dördüncü proje oldu. Coinbase öncesinde DeFi tokenleri BarnBridge, Rally ve Ankr’i eklemişti.

BarnBridge , kripto risklerini dilimlere bölmeye odaklanır, böylece piyasa katılımcıları risk profillerine bağlı olarak çeşitli ürünlere veya varlıklara yatırım yapabilir.

Rally, topluluk tekliflerini oylamak ve Ralli Ağı’nda işlem yapmak için kullanılabilen bir yönetişim belirtecidir. Ağdaki her topluluğun, RLY belirteci ile desteklenen kendi benzersiz içerik oluşturucu parası vardır.

Ankr, merkezi olmayan bir bulut bilişim sistemi oluşturur. Bulut bilişim hizmetleri sunan diğer satıcıların yanı sıra Amazon Web Services ve Microsoft’un Azure’unu içerir. Proof of Useful Work (PoUW) fikir birliği algoritmasını kullanır. PoUW, elektrik ve bilgi işlem gücü harcamak yerine, bu kaynakları işletmeler ve tüketiciler tarafından sağlanan yararlı iş görevleri için kullanır.

mStable, Ethereum üzerine inşa edilmiş özerk, merkezi olmayan ve gözetim dışı akıllı sözleşmelerden oluşan bir koleksiyondur. Stabilcoins kullanıcılarının karşılaştığı sorunları çözmek için oluşturulmuştur.

MTA, mStable platformunun yönetim belirtecidir. Kullanıcılar, protokolü yönetmek ve protokolün kaydet veya kazan özelliklerini kullanarak MTA belirtecini elde etmek için tokenlerini paylaşabilir .

mStable ayrıca dört farklı stabilcoin ile desteklenen mUSD adlı bir stabilcoin sunar: TUSD, sUSD, USDC ve USDT.
Kullanıcılar, stablecoinleriyle mUSD alabilir, stabilcoinlerini diğer stablecoinlerle takas edebilir veya mUSD’lerini platformdaki diğer stabilcoinlerden herhangi biri için kullanabilir.

mUSD, mStable ekosisteminde önemli bir rol oynar. Kullanıcıların akıllı sözleşmede kazanç olarak likidite sağlamalarına ve MTA kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca mStable’ın yeni Save v2 akıllı sözleşmesini, ödül olarak MTA kazanmanın yanı sıra yüksek faiz oranı kazanmak için de kullanabilirler.

- Sponsorlu Reklam-

Platforma eklenmesinden bu yana, token büyük bir fiyat artışına tanık oldu. Token bu hafta %34.6 artışla 2.70$ seviyelerinden işlem görüyor.

 


coinbase custody artik mstablei destekliyor 602125a881b64

ve

coinbase custody artik mstablei destekliyor 602125a8b1069

cryptobriefing

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,036.00 0.79%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,752.70 2.64%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.84 3.06%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 1.46%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.10 1.99%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.17 2.37%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.246364 3.36%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.81 1.41%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.62 0.98%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.72 1.11%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.47 0.87%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.70 3.08%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 610.92 0.02%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 1.84%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003581 0.65%