Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBasın BülteniccFound : İnterneti değiştirmeyi planlayan proje

ccFound : İnterneti değiştirmeyi planlayan proje

- Sponsorlu Reklam-

ccfound, ccfound nedir

ccFOUND.com internetteki en büyük bilgi ve bilgelik arama motoru olarak karşımıza çıkan Polonya merkezli bir proje. Ekip proje mottosunda şunu ifade ediyor:

“İnternetteki karmaşadan sıkıldınız mı? Bizde! İnterneti organize etmenin ve bilgi kaosundan kurtulmanın zamanı geldi. ccFOUND.com bilgiyi paylaşma şeklimizde devrim yaratacak ve herkesin bilgisinden para kazanmasına izin verecek.”

ccFOUND.com nedir?

Uzmanlar, bilgi çağının sona erdiğini söylüyor. Bugün herkes bilgiye erişebiliyor. Zaten beceri ve yeterliliklerle bağlantılı bilgi çağında yaşıyoruz. Google ve Wikipedia gibi günümüz araçları hala bilgi çağının çözümleri olarak yerlerini koruyorlar. Fakat bilgelik arama aracını yaratan kişi artık piyasada kazanacak.

ccFOUND, bilgi ve bilgelik arama sorununu Google’a benzer şekilde (ağı yoklayarak) çözecek. Ancak bunu bilgisayarları kullanarak değil, diğer insanların zihinlerini kullanarak yapacak. Bu anlamda yukarıda belirtilen portallardan biri olarak, bilgiden çok yönlü bir şekilde para kazanacak ve belirli konuda uzmanlaşmış kişilerin de para kazanmalarına yardımcı olacak.

Peki bunu nasıl yapacak?

Bunlar arasında belli bir ücret karşılığında sorular sorarak yayınlanan yanıtlara ulaşılması, haberlere ve analizlere erişmek için ödeme duvarlarının eklenmesi, ücretli e-kitaplar, çevrimiçi kurslar, web seminerleri, raporlar, etkinlikler, eğitimler ve konferanslar düzenlenmesi, kapalı gruplara ve topluluklara erişimi olan patronları ve bağışçıları toplamaya olanak tanınması gibi başlıkları içerecek.

ccFOUND.com CEO’su Piotr Michalak proje hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

- Sponsorlu Reklam-

“Buna inanıyorum. ccFOUND.com dünyanın en popüler eğitim portalı olacak. İnsanları bir araya getiriyor ve bilgi ve akıl alışverişinde bulunmalarını sağlıyor.”

Farklı diller engel değil

Farklı diller bir engel oluşturmuyor. ccFOUND.com, uluslararası bir proje olması yönüyle tüm soruları ve cevapları diğer tüm dillere çevirebileceği belirtiliyor. Böylece, dünya çapında bilgelik paylaşımı için bir yer haline gelecek ve Japonya’daki insanların Brezilya’dan gelen soruları yanıtlamasına veya Almanya’daki insanların Korelilerin paylaşması gerekenleri okumasına izin verecek. Topluluk, planlanan DAO mekanizmalarıyla çeviri kalitesini sağlayacak, çevirileri doğru yapan üyeleri Bilgi Para Birimi ve itibar puanlarıyla ödüllendirecektir.

Nasıl yatırım yapılır?

ICO süreci 18 Haziran’da başladı ve 31 Mart 2022’ye kadar devam edecek. ICO, İki haftalık yatırım turlarından oluşuyor. Şu aşamada en yakın tur 30 Eylül Perşembe günü başlayacak.

Projenin avantajları:

* Yatırım sürecinin anlaşılması kolay
* Yatırım bonusu: En aktif yatırımcılar bir sonraki yatırım turunda kullanılacak ek tokenler alacaklar.
* Sabit token fiyatı
* Ortaklık programı
* Mevcut yatırımcılar için airdroplar

ccFOUND CEO’su Piotr Michalak’a göre ICO’ya katılımla insanlar, dünyada ilk kez bilgi arayanlar ve bilgi sağlayıcılar için başlatılan bilgelik pazarına yatırım yapmış olacaklar.

Daha fazlasını öğrenmek için:

ccFOUND – wisdom found

facebook, Twitter, Telegram

Bu ücretli bir basın bültenidir. Trendkoin, bu sayfadaki hiçbir içerik, tutarlılık, kalite, reklam, ürün veya diğer materyaller hakkında sorumlu değildir ve bunların hiçbirinin uygunluğu hakkında iddiada bulunmaz. Okuyucular firma ile ilgili işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Trendkoin, basın bültenindeki içerikler, ürünler ya da hizmetlerden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu değildir.

(Visited 104 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,770.00 4.55%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,211.48 5.01%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 485.75 6.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.04 2.79%
solana
Solana (SOL) $ 199.56 5.17%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 4.50%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.06 3.15%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.305064 27.78%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000077 23.64%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.93 3.88%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.79 3.91%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.68 3.50%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.25 2.63%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 189.40 2.49%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.85 1.53%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.98 11.76%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 127.78 4.39%