Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinCardano’nun (ADA) Kurucusu Yasal Düzenlemeler Hakkında Konuştu

Cardano’nun (ADA) Kurucusu Yasal Düzenlemeler Hakkında Konuştu

- Sponsorlu Reklam-

Cardano’nun (ADA) Kurucusu Yasal Düzenlemeler Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) blokzinciri kurucusu Charles Hoskinson, ABD’de daha fazla kripto düzenlemesinin neredeyse kaçınılmaz olduğunu söylüyor.

Yayınladığı yeni bir videoda Hoskinson, kripto endüstrisindeki muazzam değerlemenin, düzenleyicilerin alana daha yakından bakmasını gerekli kıldığını savunuyor.

“ABD hükümeti kadar düzenleme dostu bir hükümetin, trilyon doların üzerinde piyasa değerine sahip bir sektörün düzenlenmemiş olmasına veya bu gri uygulama alanında yaşamasına izin vereceği düşünülemez.”

Cardano’nun oluşturucusu, ABD’nin son 5 yılda yaşanan siyasi tıkanıklık ve hiper partizanlık nedeniyle kripto para birimleri üzerinde “kapsamlı düzenlemelerden” yoksun olduğunu açıklıyor.

“Kripto para birimi alanında kapsamlı bir düzenleme görmemizin tek nedeni, Washington’daki son beş altı yıldır yaşanan siyasi felakettir. Hiçbir şey yapılmıyor.”

Hoskinson şimdi Başkan Joe Biden yönetiminin, vergileri artırmayı amaçlayan bir mevzuata kripto para birimi düzenlemelerini dahil etmesini bekliyor.

“Kurumlar vergisi artış mevzuatından sonra muhtemelen peşinden gidecekleri bir sonraki şey, şirketler için değil, bireyler için bir vergi artışı olacak. Ve bir tüketici koruma paketi olarak kanunen kripto para birimi düzenlemesini zorlamaları çok muhtemel.”

- Sponsorlu Reklam-

İlginizi çekebilir: Biden’ın Yeni Vergi Planı Kripto Piyasasını Sarstı

(Visited 4 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,058.00 1.78%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,856.44 0.02%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.36 2.26%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.86%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.19 2.09%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.35 0.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243600 3.49%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.51 4%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.96 1.59%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.39 2.61%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.38 1.61%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.00 0.92%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 610.67 1.26%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 3.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003596 1.25%