Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinCardano'dan yeni ortaklık duyurusu

Cardano’dan yeni ortaklık duyurusu

- Sponsorlu Reklam-

ada coin, ada analiz

Amerikan telekom şirketi Dish Network, blockchain hizmetleri oluşturmak için Cardano geliştiricisi Input Output ile bir anlaşma imzaladı.

Cardano yaratıcısı Charles Hoskinson, telekomünikasyon alanının altında yatan iş yapısının “çok kemikleşmiş” olduğunu iddia ediyor. Kripto patronu, blok zincirin bağlantıda devrim yaratabileceğine inanıyor ve telekomünikasyon alanının “varsayılan model” olmasını bekliyor.

Hoskinson, Dish’i sektörlerinde öncü olduğu için övdü ve ortaklığı aynı anda hem “süper heyecan verici” hem de “çok zorlu” olarak nitelendirdi.

Dish’in yolculuğu Cardano ile başlamıyor. Geçen yıl 15,49 milyar dolar yıllık gelir bildiren Fortune 250 şirketi, 2014 yılında Bitcoin’i kabul etmeye başladı. Ağustos 2018’de Bitcoin Cash için de destek ekledi.

Önde gelen uydu TV sağlayıcısının kurucu ortağı Charlie Ergen, şirketin işini geliştirmek için blok zincirinden yararlanmayı düşündüğünü söyledi.

Hoskinson, ortaklığın “muazzam” bir çalışma gerektirdiğini sözlerine ekledi:

“Ortalama olarak, endüstrinin bulunduğu yerle karşılaştırıldığında, nihayetinde, bu işbirliğinin hem yenilikçi hem de güvenli ve onun endüstrisindeki müşteriler ve düzenleyiciler için uygun olacağını düşünüyorum.  “

- Sponsorlu Reklam-

Daha fazla ortaklık 

Input Output ayrıca Cardano Zirvesi 2021’de oracle hizmetlerini kullanmak amacıyla Chainlink ile ortaklık duyurdu.

Bu arada Strait Brands, (bir Avustralya merkezli lüks içkiler şirketi) tedarik zincirini yönetmek için Input Output’un kimlik doğrulama çözümü Atala scan’i kullanacak.

Temmuz ayı başlarında Cardano Vakfı, 2024 yılına kadar üç Fortune 500 şirketini bünyesine katmayı planladığını açıkladı.

(Visited 282 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,093.00 1.2%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,753.17 1.97%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.16 3.31%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.62%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.24 1.1%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.12 1.86%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247550 4.09%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.83 0.36%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.46 1.36%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.27 0.94%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.33 0.8%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.68 2.85%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.93 0.14%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 2.75%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003586 0.42%