Perşembe, Ekim 28, 2021
TR Unsafe SG Сloudminer static v2 970x250 Custom size 1
Ana SayfaAltcoinCardano gözünü yükseklere dikti: 50 banka ve 10 Fortune 500 şirketi

Cardano gözünü yükseklere dikti: 50 banka ve 10 Fortune 500 şirketi

- Sponsorlu Reklam-

Cardano, ADA, Fortune 500

Cardano’nun 2026 yılına kadar hedefleri arasında 50 banka ile işbirliği yapmak ve 10 tane Fortune 500 listesinde yer alan şirket ile çalışmak bulunuyor. Ayrıca, Cardano blok zincirini kullanan bir milyar kullanıcıyı hedefliyorlar.

Cardano Vakfı’nın CEO’su Frederik Greegard, Cardano’nun kısa vadeli hedeflerini açıkladı. Vakıf, Cardano’nun asli kripto para birimi olan ADA’yı 50 bankada kullanılabilir hale getirmeyi hedefliyor. Ayrıca Greegard, önümüzdeki birkaç yıl için hedefleri açıklarken üç tane Fortune 500 şirketinin önümüzdeki üç yıl içerisinde ADA’yı kullanabileceğini ve bu sayının 2026 yılına kadar 10’a yükseleceğini vurguluyor.

Yakın tarihli bir çevrimiçi sunumda Greegard, Vakfın popüler blok zinciri projelerinden birisi olan Cardano’nun arkasındaki kısa ve uzun vadeli hedefleri açıkladı. ADA’yı benimseyen büyük kuruluşların önemi sunumda vurgulandı.

Bu nedenle, şirketin önümüzdeki bir buçuk yıl içinde odaklanacağı en önemli kısımlardan biri, “blok zincirde işlem yapılmasına izin veren ADA tokeninin 50 bankada geçerli olacağı” açıklandı.

Vakıf bu hedefi gerçekleştirebilirse, yatırımcılar ADA tokenini çeşitli fiat para birimlerine veya Cardano blok zincirini kullanan diğer coinlere dönüştürebilecek.

Önümüzdeki birkaç yılın (2024’e kadar) hedefleri arasında, kullanıcıların blok zinciri projeleriyle etkileşimde bulunmak için üçüncü tarafların hizmetlerini kullanmayı azaltmaya yönelik zincir içi etkinliği ve cüzdan sayısını artırmak yer alıyor.

Buna ek olarak, Cardano Vakfı, ekosistemine en az üç büyük Fortune 500 şirketini dahil etmek istiyor. Gregaard, bu şirketleri blok zincirinin yararlarıyla tanıştırmanın yanı sıra ADA’ya yatırım yapmalarına ve kullanmalarına yönelik çalışmalar yaptıklarını belirtti.

- Sponsorlu Reklam-

İlginizi çekebilir: 5 altcoin ateşlemeye hazır: Bitcoin düşüşü onları durduramayacak

Cardano, 10 Fortune 500 şirketini hedefliyor

Cardano, ADA, Fortune 500

Önümüzdeki beş yıl içinde Vakıf, Voltaire döneminin gelişiyle aynı zamana denk düşecek şekilde, tüm blok zincirin kendi kendini sürdürülebilir kılmasını ve topluluk tarafından yönetilmesini planlıyor. Bu noktada Cardano DLT’nin en az bir milyar kullanıcıyı benimsemesi gerekiyor. Bu durum, Cardano’nun en az bir ulusun tamamına hizmet etmesine yardımcı olabilir.

Ayrıca hedefler arasında, ADA tokenini elinde tutan ve kullanan Fortune 500 şirketlerinin sayısı 2026 yılına kadar en az 10’a ulaşmak da bulunuyor.

Vakıf, iddialı hedeflerine ulaşmak için “mükemmel ve merkeziyetsiz” bir ürün sunarken blok zinciri ve coin talebini artırmayı hedefleyen iki aşamalı bir planı da gündemine aldı.

İlginizi çekebilir: ERC20 projelerine dikkat: Lider düşerken sadece onlar ayakta kalacak

(Visited 195 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 61 times, 3 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,261.00 3.80%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,232.75 6.01%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.43 7.51%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.01 2.13%
solana
Solana (SOL) $ 198.01 4.38%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 4.40%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.67 3.05%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.335819 37.62%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000069 1.14%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.94 5.87%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 63.96 1.71%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.35 3.12%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.26 1.89%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.75 3.12%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.86 1.64%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 2.01 12.69%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 128.33 3.61%