Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinKripto Kahini: Cardano (ADA) ve Bu Altkoinler Fiyatını Katlayacak! Takip Ediyorum

Kripto Kahini: Cardano (ADA) ve Bu Altkoinler Fiyatını Katlayacak! Takip Ediyorum

- Sponsorlu Reklam-

Cardano, Link, Ada, Dot, Ethereum,Avax

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı, Cardano’yu ve daha yüksek seviyelere çıkmak üzere hazırlanan dört ateşli kripto varlığını yakından izliyor.

Cardano değerini ikiye katlayabilir!

Yeni bir strateji oturumunda Benjamin Cowen, 392.000 Youtube abonesine Cardano’nun (ADA / USD) Bitcoin’e (ADA / BTC) karşı büyük bir patlama başlattıktan sonra potansiyel olarak değerini ikiye katlayabileceğini söyledi.

“ADA’nın Bitcoin’e karşı şimdiye kadar yaptığı en yüksek değerleme burada (2018’de 0.00008). Mevcut fiyatlardan bu seviyeye ölçülü bir hareket yaparsak, % 105 daha… ADA’nın Bitcoin’e karşı küresel zirvesine ulaşma açısından % 105 artabileceği fikriyle, bu ADA / USD’yi nereye koyar? ? Aslında mütevazı, çok mütevazı bir 4,35 $ ‘a koyardı… Oraya hiçbir şekilde gidecek demiyoruz… Sadece ‘Hey, daha önce yapıldı’ diyoruz. Ve tartışmasız, ADA bugün 2017, 2018’de olduğundan çok daha fazlasını yapıyor.”

‘Ethereum şiddetli bir tsunaminin ortasında’

Ethereum’a bakıldığında Cowen, ETH’nin düşüş belirtileri göstermeden önce 6.000 dolara kadar yükselebilecek şiddetli bir tsunaminin ortasında olduğunu söylüyor.

“2.000 dolarımız var. Bunu aştık. 3,000 dolarımız var. Onu kolayca fethettik. 4000 dolarımız var. Şu anda onunla sürekli mücadele ediyoruz. Açıkçası, 5.000 $ ve 6.000 $ var vesaire vesaire… Size söylemeye çalıştığım anlayış, eğer geliyorsa değildi. Sadece geri dönüp bir noktada geri çekilmeden önce ne kadar iç bölgelere gideceğimiz meselesi idi.”

İlginizi çekebilir: Popüler Analist: Bu 7 Altkoin Düzeltme Esnasında Alındı! Aya Gidiyoruz

LINK ve DOT harekete hazır!

- Sponsorlu Reklam-

Chainlink’e (LINK) gelince, kripto analisti, merkezi olmayan oracle platformunun 2019’a kadar uzanan uzun vadeli yükselen bir kanalda işlem gördüğünü vurguluyor.

“LINK’i seviyorum. Sadece yukarı hareket ediyor. Makro ölçekte, yukarı çıkma eğiliminde. Evet, bazen düşüyor. Kim gerçekten önemsiyor? Bu sadece oyun. Genelde yükselir ve önemli olan budur. Chainlink’in genel olarak yukarı çıktığı gerçeğini gözden kaçırmayın.”

Cowen’in radarındaki bir başka altkoin, Ethereum rakibi Polkadot(DOT). Trader, DOT’un daha da yükselmeye devam ettiğini ve şimdi çok önemli bir direnci kırmaya hazır olduğunu vurguluyor.

“DOT treni temelde 20 günlük SMA’nın (basit hareketli ortalama) sadece devam eden bir tutucusudur. Bir süredir raydan çıktık. Umarım yolumuza geri döneriz. Bu seviyeye geldik. Bu, üçüncü kez aşağı yukarı 50 $ işaretine ulaşmamız olacak. Bakalım kırabilecek miyiz. Eğer kırarsak, nispeten hızlı hareket edeceğini tahmin ediyorum.”

AVAX bu direnci aşarsa boğa döngüsünü ateşleyebilir

Cowen’in radarındaki son kripto para ise, akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX). Kripto stratejistine göre AVAX, boğa döngüsünün bir sonraki aşamasını ateşleyebilmesi için 37.50 dolarlık direnci aşması gerekiyor.

“AVAX, yine DOT gibi fiyat keşif modunun zirvesinde. Hepsi birbirine yaklaşıyor.”

(Visited 596 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakdailyHODL
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,385.00 4.00%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,167.59 3.65%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 483.56 6.95%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.04 4.70%
solana
Solana (SOL) $ 198.16 4.88%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 5.66%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.02 3.02%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.301014 28.07%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000073 36.90%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.79 2.38%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.23 2.59%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.77 3.46%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.45 2.60%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.51 2.03%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.84 1.76%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.93 12.78%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 127.91 5.06%