Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinCardano (ADA), Ethereum’u Yenebilecek mi? İşte Ünlü Analistin Açıklamaları

Cardano (ADA), Ethereum’u Yenebilecek mi? İşte Ünlü Analistin Açıklamaları

- Sponsorlu Reklam-

Cardano, ADA, Ethereum, ETH, IOHK, Vitalik

Nugget’s News’in tanınmış kripto analisti Alex Saunders, Cardano’nun Ethereum’u tahttan indirmeyi denemek ve bir numaralı akıllı sözleşme platformu haline gelmek için neyi başarması gerektiğini açıkladı.

Alcoin Daily moderatörleri Aaron ve Austin Arnold ile yaptığı röportajda Saunders, Ethereum’un (ETH) bir numaralı akıllı sözleşme platformu statüsünü koruyup koruyamayacağı veya Cardano (ADA) gibi diğer projelerin tahtı ele geçirip geçiremeyeceğini ele aldı.

Saunders, blokzincir yarışının tamamen zamanlama ile ilgili olduğunu vurguladı.

Ünlü analist, birden fazla zincirin karşılıklı çalışabilirlik prensibi etrafında yan yana çalıştığı bir gelecek öngörürken, bir öncünün de bulunacağını tahmin ediyor. Şimdilik bu duruma Ethereum öncülük ediyor. Bununla birlikte analist, Ethereum platformu hızlı bir şekilde ölçeklenemezse ve gas ücretleri küçük yatırımcılar için çok pahalı olmaya devam ederse, kullanıcıların muhtemelen diğer platformlara geçeceğini belirtiyor.

“Umarım tüm bu zincirler birlikte çalışabilir… Her şey zamanlamayla ilgili. Ethereum ayak diretmeye devam ederse ve gas ücretleri aylarca 100 dolar olursa, muhtelemen Binance Smart Chain’e çok büyük oranda pazar payını kaptıracak.”

İlginizi çekebilir: Anchorage Beş DeFi Tokenini Platformuna Ekliyor

Saunders: “Cardano, Akıllı Zincirleri Etkinleştirmeli”

Cardano, ADA, Ethereum, ETH, IOHK, Vitalik

- Sponsorlu Reklam-

Analist, Cardano’nun akıllı sözleşmeleri bir an önce başlatması gerektiğini vurguluyor. Ethereum’un rakibi olan Input Output Hong Kong’un (IOHK) geliştirici ekibi, Nisan ayında akıllı sözleşme işlevselliğinin önümüzdeki Ağustos ayında blokzincire entegre edileceğini duyurdu.

Saunders, IOHK geliştirici ekibinin rakip blokzincirlerinde mevcut olanlarla yarışabilir merkeziyetsiz finans (DeFi) ürünleri sağlayamaması durumunda, pazarda rekabet etme açısından büyük sorun yaşayacağının altını çiziyor.

“Cardano, işleri gerçekten yürütmek zorunda. Daha ne kadar bekleyebileceklerini bilmiyorum. Rekabet etmek istiyorsanız gerçekten bir şeyler ortaya koymanız gerekiyor çünkü Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) var. Bu ekosistemler gerçekten gelişmeye başlıyor.

Ve diyelim ki Cardano’nun Uniswap, DeFi, oracle türevi ürünleri çıkarması bir altı ay ya da 1 sene daha sürüyor. O zaman gerçekten bir aşağı bir yukarı zıplayarak “Ben de, ben de” diye bağırmaya başlayabilir. Çünkü şu anda ağ belirtilerini inşa eden ve daha hızlı olan diğer ekosistemlerden sizi ayıran nokta ne olacak? Ethereum ölçeklendi, Proof-of-Stake’e (Pos) geçti. Diğer zincirler geliştiricilerin dikkatini çekti. Siz ne yapacaksınız?”

İlginizi çekebilir: Vitalik’e Savaş Açan Grup Kendi Tokenini Duyurdu! Fiyat Fırladı

(Visited 395 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,195.00 1.29%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,892.52 0.95%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 467.41 1.08%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.19 1.38%
 • solanaSolana (SOL) $ 163.60 2.93%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.75 2.32%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.238022 0.07%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.55 1.38%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.63 2.12%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.60 1.27%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.27 1.92%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.57 1.51%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 626.62 0.74%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.54 1.25%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003648 0.79%