Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinBu altcoin bir sonraki ay tam 100x yükselecek!

Bu altcoin bir sonraki ay tam 100x yükselecek!

- Sponsorlu Reklam-

altcoin fiyatları

Popüler analist Randall Trzaska, olağanüstü bir geliştirme ekibine ve aynı zamanda 100x pump potansiyeline sahip, değeri düşük bir altcoin birimini paylaştı.

Idle (IDLE) tokeni nedir?

Analistin de dediği gibi, Idle tek bir basit sloganla yaşayan merkezi olmayan bir finans projesidir.

Idle sayesinde, kripto yatırımcıları risk iştahlarını en iyi yöneten bir portföy oluşturabilirler. Kullanıcılar para yatırdıktan sonra, fonlar bir dizi DeFi protokolü arasında otomatik olarak dağıtılarak faiz kazanmalarını sağlar. Daha iyi fırsatlar ortaya çıktığında portföyler düzenli olarak yeniden dengelenir ve bir gösterge panosu fonların nasıl performans gösterdiğine dair bir fikir verir.

Idle, Ethereum ağına dayanır. Platform, Quantstamp’ın izniyle birkaç güvenlik denetiminden geçmiştir. Aralık 2020’de yapılan bir değerlendirmede bu sözleşmelerin “genel olarak iyi belgelenmiş ve iyi tasarlanmış” olduğu sonucuna varılmıştır.

Idle tokeninin özellikleri nelerdir?

Idle’ın en ilginç özelliklerinden biri, yatırımcıların Defi protokolü boyunca en iyi getiri ve risk ayarlı stratejiyi kullanarak; hem getirileri en üst düzeye çıkarmasına hem de riski optimize etmesine olanak sağlamasıdır.

En iyi getiri stratejisi, kullanıcıların en iyi getirileri elde etmek için fonları farklı borç verme protokolleri arasında manuel olarak taşımak zorunda kalmadan yatırım yapmasına olanak sağlar. Faiz oranı karlılığını optimize etmeleri yatırımcılara sorunsuz bir şekilde en yüksek getiriyi kazandırır. 

- Sponsorlu Reklam-

Özellikle, fonların yeniden tahsisi için ödenen gas ücretlerini için kullanıcıların fonları ana sözleşmede bir araya toplanır.  Gas ücretlerini aza indirmek ve aynı zamanda, havuzda toplanan tüm fonlar için en yüksek toplam faiz oranını sağlamak için kullanılır.

Bu arada, riske göre ayarlanmış tahsis stratejisi, en düşük risk seviyesinde en iyi oranı kazanmanın bir yolunu sağlar.

Altcoin IDLE yükselişte!

Idle protokolü, IDLE tokeni sahipleri tarafından üç farklı bileşen kullanılarak yönetilir ve yükseltilir: IDLE tokeni, yönetişim modülü ve Timelock.

Kripto KOL’un dediği gibi, Idle’ın benzersiz satış noktalarından biri, kullanıcıların paralarını bugün var olan çok sayıda DeFi protokolü arasında manuel olarak taşımalarına gerek kalmamasıdır. Bu imkan, IDLE tokenlerini tutarak elde edilir.

Analist Randall Trzaska’nın video yayımladığı sırada IDLE’nin 11 milyon dolarlık bir piyasa değeri vardı. ATH’sinden neredeyse yüzde 80 düşüşle 6.48 dolardan işlem görüyordu. Ancak şu anda CoinGecko verilerine göre IDLE tokeni yüzde 31.8 oranında bir artışla 8.59 dolardan işlem görüyor.

“Bence IDLE, muhtemelen MATIC’in kendisinin 0,01 dolardan 2 dolara çıkmasından bu yana gördüğüm en iyi gizli mücevherlerden biri. 10 milyon doları aşan bir piyasa değeri var. Quantstamp’ın desteğiyle kesinlikle fiyatın artması bekleniyor.”

İlginizi çekebilir: Popüler altcoin Cardano boğa rallisinde boy gösteriyor!

(Visited 1.036 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

hayrunisabayar
Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,963.00 2.16%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,894.20 0.59%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 467.59 2.46%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.83%
 • solanaSolana (SOL) $ 162.79 1.83%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.68 1.47%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237561 0.83%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.60 1.7%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.78 1.68%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.90 1.31%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.36 2.18%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.47 0.59%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.40 0.73%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.51 3.15%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003649 1.06%