Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinEfsane Analist: Bu altcoin ayı piyasasından ilk çıkan olabilir

Efsane Analist: Bu altcoin ayı piyasasından ilk çıkan olabilir

- Sponsorlu Reklam-

altcoin, eth, ayı piyasası, Ethereum

Kripto traderı Ben Armstrong, son videosunda kripto piyasasındaki en faydalı altcoin olan Ethereum’un (ETH) son güncellemelerini takipçileriyle paylaşıyor.

“En büyük altcoin olan Ethereum sürekli geliştiriliyor. 200.000’den fazla ERC-20 projesi bulunuyor. DeFi platformları için lider bir ağdır. Birçok stablecoin’e ev sahipliği yapıyor. Buna ek olarak Ethereum, akıllı sözleşmeler kullanır. Tarihsel olarak, Ethereum ayrıca fiyat konusunda Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor. Bunlardan dolayı, Ethereum hakkında konuşmamak her zaman zor.”

Ethereum Akıllı Sözleşmeler

Armstrong başlangıçta, Ethereum ağında çalışan bir akıllı sözleşme protokolü olan Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov’un bir podcast’ini ve akıllı sözleşmelerin gerçekte ne kadar güçlü olduğu hakkında Lex Fridman’ı hatırlatıyor:

“Aslında, akıllı sözleşmesi işlemleri, sözleşme şartları yerine getirildiği takdirde gerçekleşir. Şartlar yerine getirilmezse işlem başarısız olur.”

Analiste göre Ethereum, zaten sonsuz akıllı sözleşme protokolleri çalıştırıyor. Ayrıca, en büyük altcoin olan ETH yalnızca bir akıllı sözleşme ekosistemi olarak işlev görmek için hızlı bir şekilde kendisini güncelliyor. Ethereum, ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle daha da verimli hale gelecek birçok kullanım örneğine sahiptir.

ETH’de DeFi

“DeFi daha yeni başlıyor.”

Trader, birçok teknik analistin, bizi bu mini ayı piyasasından çıkarmada DeFi’nin ilk hamle olacağına inandığını söylüyor.

- Sponsorlu Reklam-

Ayrıca, DeFi’nin finansın geleceği olduğuna kesinlikle inanıyor. Bunun sebebi ise, aracıları ve onlarla birlikte gelen tüm ücretleri bu denklemden çıkarması. Buna ek olarak, kişilere ve kurumlara paraları ve işlemleri aracılığıyla güç veriyor.

“Gas ücretlerini düzenlemeye ve varlıkları zaman içinde deflasyona uğratmak için ETH yakmayı başlatmaya yardımcı olacak olan Londra hardforkunun yalnızca haftalar içinde piyasaya sürülmesi ile Ethereum’a tam akıllı sözleşme operasyonunu getirecek olan ETH 2.0 sayesinde favori kripto varlığımızın neden Ethereum olduğunu anlamak kolay.”

Goldman Sachs, en faydalı altcoin yükselişe geçti

Dünyanın en büyük ikinci yatırım bankası olan Goldman Sachs’taki analistler, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi bir değer deposu olacağına inandıklarını söylediler. Bu sayede, en büyük altcoin Ethereum’daki yükseliş göstergelerini yeniden doğruladılar.

“Son zamanlarda Goldman Sachs, SEC ile bir Bitcoin ETF başvurusu yaptı. Dijital Varlıklar Başkanı Matthew McDermott, müşterilerin bir Ethereum ETF’sine ilgilerinin olduğunu söylüyor. Çünkü, Ethereum fiyatının iyi bir giriş seviyesinde olduğunu ayrıca daha yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gördüklerini belirtti.”

Ayrıca Armstrong, Wall Street devi Goldman Sachs’taki analistlerin, Ethereum’un önümüzdeki yıllarda Bitcoin’i gölgede bırakma potansiyeline sahip olduğunu tahmin ettiğini de vurguluyor. Kurumlar burada kalıyor. Ve Ethereum her yerdeki büyük bankalarda ve yatırım firmalarında çok kullanılan bir kelime haline geldi.

İlginizi çekebilir: Kripto sektöründeki bu artış kayda değer!

(Visited 470 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,561.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,222.27
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 214.00
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 44.24
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.26534
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.53
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.16
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.25
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.58
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.82
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.97
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.65