Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainBlockstream, Yeni Bitcoin Madencilik Tokenini Duyurdu

Blockstream, Yeni Bitcoin Madencilik Tokenini Duyurdu

- Sponsorlu Reklam-

Blockstream, Yeni Bitcoin Madencilik Tokenini Duyurdu

Kanada merkezli Blockchain teknoloji şirketi Blockstream, 29 Mart’ta şirketin madencilik üretimiyle desteklenen bir güvenlik tokeninin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Şirket, ABD dışındaki nitelikli yatırımcılara Blockstream Mining Note güvenlik tokeni aracılığıyla Bitcoin madenciliğine katılarak, Bitcoin madencilik hisselerine yatırım yapmaya bir alternatif sunuyor. BMN, Blockstream’in madencilik tesislerinden saniyede 2.000 terahash hashrate’i sunuyor.

BMN için çıkarılan Bitcoin, üç yıl boyunca soğuk depoda tutulacak ve bu zaman diliminin sonunda son token sahiplerine dağıtılacak.

Blockstream madencilik faaliyetlerine 9 Temmuz’da başlıyor

Blockstream, BMN madencilik faaliyetlerine 9 Temmuz’a kadar başlamayı planlıyor ve aşağıdaki zaman diliminde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

BMN güvenlik tokeni teklifi veya STO, alternatif dijital varlıklar için bir Avrupa yatırım pazarı olan STOKR’da yapılacak. İlk menkul kıymet token dilimi 7 Nisan’dan itibaren sunulacak ve her biri kabaca 240.000 $ olarak fiyatlandırılacak ki bu aynı zamanda minimum yatırım tutarıdır.

- Sponsorlu Reklam-

Blockstream’in web sitesinde yayınlanan duyuruda, CEO Adam Back ve CIO Chris Cook, madencilik altyapısına yatırım yapmaya kıyasla güvenlik tokenine katılımın faydalarını vurguladı:

“Madenciliği ticareti yapılabilir bir tokende paketlen BMN, yatırımcılara fiziksel madencilik altyapısına yapılan geleneksel bir yatırımdan daha fazla esneklik sağlıyor. Yatırımcılar, ikincil piyasalarda BMN ticareti yaparak Bitcoin madenciliğine katılımlarını daha kolay ayarlayabilirler.”

BMN, Bitcoin’in iş kanıtına yatırımcı katılımını artırarak, Bitcoin’in güvenliğini ve sansür direncini de güçlendiriyor.

İlginizi çekebilir: Bitcoin Madenciliği İçin Game Boy Kullanıldı

(Visited 7 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,385.00 4.00%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,167.59 3.65%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 483.56 6.95%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.04 4.70%
solana
Solana (SOL) $ 198.16 4.88%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 5.66%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.02 3.02%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.301014 28.07%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000073 36.90%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.79 2.38%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.23 2.59%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.77 3.46%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.45 2.60%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.51 2.03%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.84 1.76%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.93 12.78%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 127.91 5.06%