Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainBlock Tower Capital CIO'su Kriptolar İçin 9-22 Aylık Bir Boğa Koşusu Tahmin...

Block Tower Capital CIO’su Kriptolar İçin 9-22 Aylık Bir Boğa Koşusu Tahmin Ediyor

- Sponsorlu Reklam-
block tower capital ciosu kriptolar icin 9 22 aylik bir boga kosusu tahmin ediyor 602123cec5fea

Kripto kazançları gelmeye devam ediyor fakat daha ne kadar sürecek?

Kriptonun şu anki refah dönemi ne kadar devam edecek? BlockTowerCapital’da Bilişim Kurulu Başkanı (CIO) Ari Paul, piyasadaki yükselişin (boğa koşusunun) en az  dokuz ay daha süreceğini tahmin ediyor.  4 Şubat’ta attığı bir tweet’te Paul, sektörün şu anda “kripto boğa piyasasının 7. devresinde” olduğunu söyledi ve ekledi:

“Bu bitmeyen ve baş döndüren rotasyonun gerçekleştiği yer. BTC yükseliyor, daha sonrasında BTC bir nefes aldığında ETH ve birkaç piyasa değeri büyük olan tokenler [bu yönetimde DeFi mavi çipleri (bluechips)], sonra küçük değeri olan tokenler yükseliyor. Bir çalkalanma ve tekrarlama. Tabii, eğlencesine %30-60 aralığında trend dışı fiyat hareketlerini de atabilirsiniz bunun içine.”

Paul’un yorumları yalnızca şu anki altcoin durumuna değil, Bitcoin (BTC) ve altcoinleri de içeren genel bir kripto boğa piyasasına gönderme yapıyor. Standart bir dokuz devreli beyzbol maçında yedinci devre geç gibi gözükse de Paul, 2018’de kripto piyasasının dibe vurmasıyla boğa piyasasının da zamanının geldiğini söyledi. Attığı başka bir Tweet’te, “Son döngüdeki tüm zamanların en düşük seviyelerinden (2018’in sonundan) başlayarak boğa piyasasını sayıyorum”, dedi

“Herkes, bekleyin bu boğa koşusunun gidecek daha çok yolu var! diyor ve haklılar…  2017′ nin başı bu döngüdeki boğa koşusunun 5. veya 6. devresiydi”, diyor bir diğer Twitter paylaşımında.

2017 ‘nin boğa piyasasından, kripto alanı için önemli bir varlık fiyat refahı dönemi olarak birden çok kez bahsedilmişti. Bu da sonuç olarak 2017’ nin Aralık ayında Bitcoin’in bir önceki rekor seviyesi olan 20.000 dolara yaklaşmasıyla sonuçlandı. Ardından da 2018 piyasa çöküşü yaşandı. Bitcoin 2017 yüksek seviye rekorunu Aralık 2020’de kırdı.

Şu anki kripto boğa koşusu hakkındaki tweetlerinden birindeki yoruma cevap olarak Paul, “Zaman konusunda 9-22 ay arasında zamanımız olduğunu düşünüyorum” dedi. “Fiyat konusunda ise tahminim, BTC ‘nin boğa koşusunu 100.000-400.000 dolar arasında bitirmesi ve altların da daha iyi performans göstermesi”, şeklinde cevapladı.

Paul daha sonrasında düşüncelerini bir sonraki tweet dizisinde açıkladı ve boğa piyasasının zamanlamasının, tartışmalı doğasına dikkat çekti. “Bir boğa piyasasının dönemlerini kategorize etme, hatta nerede başladığını bile bulma konusunda bir fikir birliği olmadığından, benim beyzbol benzetmem biraz kafa karışıklığına yol açtı”, şeklinde tweet attı. “O yüzden başka bir benzetme ortaya atayım, piyasa döngüsü ve şu anda nerede olduğumuzla ilgili düşüncelerimin de üzerinden geçeyim” dedi. 2018 ‘den beri kripto piyasalarının nasıl performans gösterdiği, Mart 2020’deki COVID-19 düşüşü hakkındaki yorumları ve gelecek aylar için tahminleri üzerine düşüncelerini açıkladı.

- Sponsorlu Reklam-

Günümüzle ilgili olarak Paul, Bitcoin’den gelebilecek önemli bir volatiliteyi engelleyebilecek potansiyel altcoin performansından bahsetti. “BTC konsolide olduğu sürece, altların iyi bir performans sergilemeye devam etmelerini bekliyorum”, dedi. “Bir noktada BTC, daha yüksek bir parabolik harekete başlayacak ve muhtemelen hareket halindeyken altlardan daha iyi performans gösterecek. Bu hareket yeni paradaki bir sonraki dalgalanmayı tetikleyecek” diye ekledi.

 


block tower capital ciosu kriptolar icin 9 22 aylik bir boga kosusu tahmin ediyor 602123d1b9414

ve

block tower capital ciosu kriptolar icin 9 22 aylik bir boga kosusu tahmin ediyor 602123d1e84c8

 

 

 

cointelegraph

(Visited 47 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,861.00 2.31%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,872.31 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.49 1.71%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.66 1.5%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.62 1.87%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237012 0.45%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.34 2.26%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.55 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.19 1.14%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.74 0.86%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.43 0.71%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.95 0.73%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.92%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003641 1.11%