Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinBinance Rekor Miktarda Koin Yaktı

Binance Rekor Miktarda Koin Yaktı

- Sponsorlu Reklam-

Binance Rekor Miktarda Koin Yaktı

Binance, yarım milyar dolarlık Binance Coin’i (BNB) ortadan kaldıran üç aylık başka bir token yakma işleminin gerçekleştirildiğini duyurdu.

15. BNB token yazma işlemi tamamlandı

Binance, yaklaşık dört yıldır token yakıyor ve her çeyrekte büyük miktarlarda yerel BNB tokenini yok ediyor.

Bu sefer 1.099.888 BNB imha edildi. Bu da yaklaşık olarak 595.314.380 dolara veya toplam kripto para arzının yüzde 0.65’ine eşdeğer. Mevcut BNB fiyatı şu an 524 dolar olduğu göz önüne alındığında yakım karşılığı eşdeğeri yüksek bir rakama tekabül ediyor.

Önceki yakma sırasında, 3 kat daha fazla miktarda token yakıldı (3.619.888). Ancak, o zamanki fiyat sadece 45 dolar olduğu için, USD karşılığı yakılmış tokenlerin değeri 165.791.000 dolardı. Bu, toplam arzın yüzde 1,81’ini oluşturmuştu.

Bu önceki yakım, şimdiye kadarki BNB tarihindeki en büyük olaydı. Bugünkü kripto para yakma işleminden sonra toplam BNB arzı resmen 170.532.825’ten 169.432.937 tokene düştü.

BNB’nin son başarı öyküsü

Kısa süre önce Binance Coin, CoinMarketCap’te üçüncü sıraya yükselmeyi başarırken, arka arkaya tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. En sonuncusu 637.44 dolar ile zirveye ulaştığı 12 Nisan’da gerçekleşti.

- Sponsorlu Reklam-

BNB’in son dönemdeki hızlı yükseliş trendi, Binance’in DeFi endüstrisine artan katılımı, Binance Akıllı Zinciri ile Ethereum’ a karşı rakip olarak yükselen rolü ve üç ayda bir yapılan kripto para yakımlarından kaynaklanıyor..

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Binance, kesirli tokenize hisse senetlerinin alım satımına izin veren yeni bir özellik eklemişti. Kripto para borsası Binance, Tesla’dan başlayarak yeni bir tokenleştirilmiş hisse senedi alım satım hizmeti ile kullanıcılarının şirket hisselerinin bir kısmını satın almalarına izin veriyor.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,666.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,175.18
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.46
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
solana
Solana (SOL) $ 218.43
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.79
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.266502
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.23
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.04
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.34
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.48
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.34
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.66