Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainBinance, DeFi Hızlandırıcı Programı İçin Blockchain Şirketi Orbs İle Anlaştı

Binance, DeFi Hızlandırıcı Programı İçin Blockchain Şirketi Orbs İle Anlaştı

- Sponsorlu Reklam-
binance defi hizlandirici programi icin blockchain sirketi orbs ile anlasti 6021283717cf9

Önde gelen kripto para birimi borsası Binance, DeFi ile ilgili bir programın ilk ana sponsorları olmak için Orbs adlı bir İsrail blok zinciri şirketi ile işbirliği yaptı. DeFiOrg hızlandırıcı olarak adlandırılan bu program, merkezi olmayan finans alanında araştırma, geliştirme ve topluluk katılımını artırmayı amaçlıyor

Binance ve Orbs Defi’nin Sponsoru Oldu

Malta merkezli dijital varlık borsası en son girişimini paylaştığı bir basın bülteninde duyurdu. (CryptoPotato) Hızlandırıcıyı ise “araştırmayı, açık kaynaklı yazılım geliştirmeyi ve topluluk katılımını desteklemeye adanmış” bir program olarak tanımladı.

Hızlandırıcının arkasındaki fikir, adil dağıtım, topluluk mülkiyeti, yenilik, sorumlu risk yaklaşımı, sürdürülebilir ekonomi ve daha geniş ekosistemle birlikte çalışabilirlik ilkeleri üzerine inşa edilmiş çeşitli projeleri keşfetmek ve onlara yardımcı olmak başlıklarını içeriyor.

İsrail merkezli blockchain altyapısı geliştiricisi olan Orbs ve Binance arasındaki ortaklık, gelecekteki katılımcılar için çeşitli faydalar sağlamayı amaçlıyor. Bunlar, endüstri uzmanlarından belirlenmiş bir mentorluğu, finansman fırsatlarını ve piyasa riskini içeriyor

Nasıl Çalışıyor?

DeFi.org mentorları, Ürün / UX geliştirme, kripto ekonomisi, sağlamlık, ön uç geliştirme, topluluk ve pazarlama gibi alanlara odaklanırken, tüm mentorluk programları ve işbirlikleri çevrimiçi sohbet, görüntülü sohbet veya GitHub’daki istekleri çekme yoluyla uzaktan yapılıyor olacak.

Binance ayrıca gelecek katılımcılar için ekstra bir teşvik sağlamayı planlıyor. Onay aldıktan ve hızlandırıcının bir parçası olduktan sonra, kripto para borsası Binance’in, Bridging DeFi ve CeFi başlangıç ​​fonunda yer almak için bu başvuranlara “özel bir değerlendirme” sözü verdi. Ayrıca Orbs, hibe programından yararlanma fırsatına sahip olacaklarını ekledi.

- Sponsorlu Reklam-

 


binance defi hizlandirici programi icin blockchain sirketi orbs ile anlasti 6021283a06d1f

ve

binance defi hizlandirici programi icin blockchain sirketi orbs ile anlasti 6021283a35065

coingenius

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,316.00 5.02%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,822.53 2.17%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 483.15 0.63%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 1.48%
 • solanaSolana (SOL) $ 154.05 1.82%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 40.81 0.29%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.244001 2.57%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.36 1.52%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.46 0.25%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.94 0.4%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 56.08 1.22%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.50 0.58%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 611.81 1%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.44 2.77%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003575 0.37%