Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinBaşarılı Analist: Ralli Hazırlığında Olan Bu 2 Altkoine Yatırım Yaptım! Hacimleri Artıyor

Başarılı Analist: Ralli Hazırlığında Olan Bu 2 Altkoine Yatırım Yaptım! Hacimleri Artıyor

- Sponsorlu Reklam-

Başarılı Analist: Ralli Hazırlığında Olan Bu 2 Altkoine Yatırım Yaptım! Hacimleri Artıyor

Kripto varlık analisti Cantering Clark, CoinMarketCap’teki piyasa değerine göre şu anda 19. ve 33. sırada yer alan iki altkoinin ralliye hazırlandığını duyurdu.

Clark, ölçeklenebilir blokzinciri Solana’nın (SOL) elindeki SushiSwap’ı (SUSHI) sattıktan sonraki en büyük pozisyonu olduğunu belirtti.

Ünlü analist, Solana’nın (SOL) yükselişinin nedenleri olarak altkoinin güçlü desteğini ve yüksek hacimlerini gösteriyor.

“Uzun süreli yatırım çantamı SOL ile doldurdum. SUSHI’yi sattıktan sonra en büyük pozisyonum SOL’da. Şu yeniden teste ve hacme bakın!”

4db2ec
Kaynak: Cantering Clark/ Twitter

Analist, Solana blokzincirinin hızının, ölçeklenebilirliğinin, düşük işlem ücretlerinin ve diğer blok zincirlerine göre merkezsizleşme seviyesinin ona bir avantaj sağladığını düşünüyor.

Clark, saniye başına işlem sayısı (TPS) açısından, şu anda Ethereum’un 15 TPS, Binance Smart Chain’in 100 TPS, Polkadot’un 1000 TPS, Cardano’nun 270 TPS ve Tron’un 1000’ine karşı Solana’nın 65000 TPS işlediğini gösteren veriler sunuyor.

- Sponsorlu Reklam-

Veriler ayrıca Solana’nın yukarıda belirtilen beş blok zincirinden işlem başına en düşük ortalama ücrete ve gecikmeye sahip olduğunu gösteriyor.

“SOL’a yapılan yatırımın açıklanmaya muhtaç olmadığını düşünüyorum. Uzun vadede, temel bilgiler önemlidir.”

İlginizi çekebilir: Stellar’da Ağ Sorunu Krizi! XLM Düşüşe Geçti

Clark, PancakeSwap’a Güveniyor

Ünlü Analist: Ralli Hazırlığında Olan 2 Altkoine Yatırım Yaptığını Duyurdu!

Clark’ın yatırım yaptığı bir diğer altkoin Binance Smart Chain tabanlı merkeziyetsiz borsa PancakeSwap’tır (CAKE). Analist, yoğun satın almanın ortasında, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşırken dijital varlığın sertliğe hazırlandığını düşünüyor.

“CAKE’de ATH ile birlikte gelen yüksek hacim. Bu çok fena olacak.”

Clark iki tane altkoine yatırım yaparken Bitcoin’ini de tutarak gelecek nesillere miras bırakacağını söylüyor.

“Geçen gün birisi bana tüm Bitcoin’imi ne zaman satacağımı sordu… Olmuyor. Bence çoklu imza çoklu jenerasyonları içerir.”

İlginizi çekebilir: PancakeSwap (CAKE) Günlük Hacmi 90 Milyon Doları Aştı!

(Visited 5 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,704.00 1.06%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,725.05 2.36%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 482.24 2.94%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.12 0.82%
 • solanaSolana (SOL) $ 155.94 1.91%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 40.80 2.05%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.245138 2.05%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.78 0.53%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.36 1.65%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 184.58 0.64%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.21 0.7%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.47 3.54%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.18 0.57%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 2.47%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003576 0.51%