Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaBitcoinAnthony Pompliano: Kripto Piyasasındaki Herkes Bitcoin’i Küçümsüyor

Anthony Pompliano: Kripto Piyasasındaki Herkes Bitcoin’i Küçümsüyor

- Sponsorlu Reklam-
anthony pompliano kripto piyasasindaki herkes bitcoini kucumsuyor 6021185631a11

Morgan Creek Digital’in kurucusu Anthony Pompliano; kripto dünyasının, Bitcoin’in küresel finans piyasasını tamamen değiştirme potansiyelini hafife aldığını düşünüyor.

CEO, Bitcoin’in gelecekte kitlesel olarak benimsenmesini, tüm varlıkların doğal dijitalleşme süreciyle karşılaştırıyor ve her şeyin dijital versiyonunun her zaman zirveye yerleştiğine dikkat çekiyor.

Raoul Pal ile Real Vision programının bir bölümüne katılan Pompliano, Bitcoin hakkında düşüncelerini şöyle açıkladı:

“Bence Bitcoin bir sonraki küresel para birimi olacak ama kripto sektöründe, her bir kişi bunu küçümsüyor. Bitcoin sadece gördüğümüz en sağlam para birimi değil, aynı zamanda finans piyasalarındaki mutlak zirve avcısıdır. Bunu düşünmemin nedeni, finans sektöründeki çoğu insanın anlamadığı bir ana akım olması ve analog varlıklara kıyasla dijital varlıkların üstün gelmesidir. Dolayısıyla teknoloji endüstrisi, bu bileşeni anlamak için daha uygundur. Eğer tarihsel olarak incelerseniz, değer deposu ve değişim varlıkları analog olmuştur ve daha sonra bunlar elektronik CUSIP varlıklar haline gelmiştir ki bu analog varlıklarda sadece küçük bir değişim sağlamıştır. Dijital varlıklar, analog veya elektronik ürünlerden hiçbir zaman aşağı kalmayıp, sürekli üstün hale gelmiştir. ”

Pomp, internetin insan toplumunu daha kanıta dayalı bir bilgi ortamına taşıdığını,altın kaynağının kıt olduğu mitini yok ettiğini ve bunun yerine Bitcoin’in artık gerçek  değer deposu görevini devraldığını söylüyor:

“Tek cümleyle altın kıttır derseniz, ben de bunu bana kanıtlayın derim ve yüksek ihtimalle kanıtlayamazsınız. Size “Bitcoin kıt” dersem ve kanıtla derseniz, size 21 milyon Bitcoin olduğunu gösterebilirim. Günlük arzı hatta bugüne kadar olan tüm arzı size kanıtlayabilirim. Ama kör bir şekilde “Bitcoin altın gibi bana güven versin”derseniz orası tartışılır. Her yorumun tahmini olduğunu söylemekte fayda var.

Bu durum, geleneksel finans topluluğunu ve gold-bug topluluğunu günden güne üzüyor. Nedeni ise altının abartılmış bir anlatı, Bitcoin’in ise tümüyle kanıtlanabilir bir varlık olmasıdır.”

 

- Sponsorlu Reklam-


anthony pompliano kripto piyasasindaki herkes bitcoini kucumsuyor 6021185778f2f

ve

anthony pompliano kripto piyasasindaki herkes bitcoini kucumsuyor 60211857aa0fd

dailyhodl

(Visited 7 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,882.00 2.34%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,875.26 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.71 1.66%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2.23%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.88 1.28%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.61 2.77%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236592 1.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.33 2.2%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.50 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.69 2.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.98 1.4%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.48 0.81%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.74 0.86%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 2.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003628 1.66%