Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainAnchorage Beş DeFi Tokenini Platformuna Ekliyor

Anchorage Beş DeFi Tokenini Platformuna Ekliyor

- Sponsorlu Reklam-

Defi, kripto, kriptopara, token

Anchorage, DeFi’nin atan kalbi olan merkezi olmayan borsalara (DEX’ler) ve otomatik piyasa yapıcılarına (AMM’ler) odaklanarak, gözetimi altına beş tane daha merkezi olmayan finans (DeFi) tokeni ekliyor.

ABD Federal Bankacılık Tüzüğü’ne göre ilk kripto saklama kuruluşu onayı alan Anchorage, platformuna, DeFi tokenleri 1INCH, BNT, Curve Finance (CRV), REN  ve SushiSwap (SUSHI ) için  destek ekliyor.

Son bir yılda DeFi yatırımları, 85 milyar ABD dolarından fazla büyüyerek önemli bir ivme katetti. Anchorage, bir blog gönderisinde Uniswap, Yearn ve diğerleri için destek eklediği geçen yıldan bu yana DeFi ekosisteminin değerinin dokuz katından fazla büyüdüğüne dikkat çekiyor.

Anchorage CEO’su Nathan McCauley bir röportajda, “Genel hatlarıyla, bunların tümü söz konusu tokenlere yönelik müşteri talebine dayanıyor,” diyor ve ekliyor:

“Bazen insanların ne kadar sofistike olduğu ve bu konuya ne kadar girmek istedikleri beni bile şaşırtıyor. Örneğin, Bitwise DeFi Endeksi için gözetim yapıyoruz ve geleneksel hedge fonları gelerek bu tokenlari satın almak ve hatta bu ağları kullanmak istediklerini belirtiyor.”

Ayrıca McCauley, DeFi tokenlerinin platforma eklenmeden önce ciddi bir kontrol ve ön inceleme sürecinden geçirildiğini vurguluyor. Çünkü dahil oldukları ABD Federal Bankacılık Tüzüğü’ne göre bu varlıklarla ilgili kapsamlı bir durum tespiti yapmak işlerinin parçası.

(Visited 124 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,341.00 1.09%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,894.75 0.75%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 466.65 1.95%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.19 1.76%
 • solanaSolana (SOL) $ 163.05 2.22%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.72 2.55%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237640 0.25%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.66 1.54%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.64 2.2%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.79 1.53%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.10 2.18%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.45 1%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 627.49 0.75%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.50 3.5%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003646 0.45%