Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinBu altcoinler gelecek sezonda büyük hamleler yapacak

Bu altcoinler gelecek sezonda büyük hamleler yapacak

- Sponsorlu Reklam-

altcoin

Popüler kripto analisti KOL Tyler, önümüzdeki sezon için en büyük hamleleri yapacağını düşündüğü 3 altcoin varlığını aboneleriyle paylaştı.

GMX (GMX)

GMX, düşük takas ücretlerini ve sıfır fiyat etkisine sahip alım satımları destekleyen, merkezi olmayan bir spot ve sürekli borsadır. GMX’te alım satım, piyasa yapıcılığı, takas ücretleri, kaldıraç alım satımı gibi likidite sağlayıcı ücretleri kazanan benzersiz bir çoklu varlık havuzu tarafından desteklenir.

“GMX küçümseniyor. Ethereum ana ağı ve katman 1 tarafından gerçekten güvence altına alınan, Ethereum’un ikinci katmanı olan Arbitrum üzerine kurulmuştur. Merkezi olmayan bir sürekli opsiyon borsasıdır. Sadece 7 günde yüzde 2411’in üzerinde bir artış yakaladı.”

Yatırımcılara göre, 1 Eylül’den bu yana DEX aracılığıyla 150 milyonun üzerinde işlem yapıldı. Bu da sadece iki haftada 300 binin üzerinde ücrete eşdeğer olarak ölçüldü. Öte yandan altcoin GMX bu yazının yazıldığı dakikalarda CoinGecko verilerine göre 21.03 dolar değerinde.

Capital.Finance (CAP)

Capital.Finance, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için bu yeni finansal sistemin yöneticisidir. Capital.Finance; kullanıcılara ticaret, takas, çiftçilik, stake ve daha fazlası için merkezi olmayan bir cüzdan oluşturma seçeneği sunmak üzere geliştirildi.

Swope’un dediği gibi Cap.Finance, geçtiğimiz hafta yaklaşık 3 kat büyüme ile Arbitrum üzerine inşa edilen başka bir proje. Öta yandan Capital.Finance bu yazının yazıldığı dakikalarda CoinGecko verilerine göre 0.73 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

- Sponsorlu Reklam-

“Fiyat artışına rağmen GMX’ten daha küçük bir piyasa değeri olan Capital.Finance’e karşı Uniswap türünde bir his elde edebilirsiniz. Ancak aynı zamanda olabildiğince merkezsizleştirilmiş. Arbitrum’un 2. katmanı üzerine inşa edilmiştir. Fiyat beslemeleri için Chainlink Oracles kullanılarak IPFS’de barındırır. Kötü bir kalıcı ürün değil!”

Klima DAO (KILMA)

Klima DAO, karbon destekli altcoin ve algoritmik iklim protokolüdür. Klima DAO, karbon maliyetini içselleştiren piyasa odaklı bir sistem kurarak, hazinede kilitli karbon arzını arttırıp ve açık piyasada arzı azaltarak gerçek dünyada somut sonuçlar sunacak.

Klima DAO; katkıda bulunanlar için hesap verebilirlik, yatırım yapanlar için ödüller ve katılanlar için yönetimde pay sunarak web3 ekosistemine hizmet edecek.”

İlginizi çekebilir: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kripto para yatırımcılarını şok edecek sözler

(Visited 772 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

hayrunisabayar
Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,802.00 1.37%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,752.11 0.95%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 482.57 2.99%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.9%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.51 1.43%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.02 1.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247436 5.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.96 0.13%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.48 0.93%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.45 1.12%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.53 0.31%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.65 2.72%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.34 1.02%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 2.59%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003593 0.66%