Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainAltcoin Sezonu Yükselirken Ünlü Analist Lark Davis'ten Portföy Stratejileri

Altcoin Sezonu Yükselirken Ünlü Analist Lark Davis’ten Portföy Stratejileri

- Sponsorlu Reklam-
altcoin sezonu yukselirken unlu analist lark davisten portfoy stratejileri 6021254487e6a

Kripto trader ve etkileyici Lark Davis, altcoin piyasasında sonraki büyük hareketleri tespit etmek için düşük ve yüksek riskli tekniklerini paylaşıyor.

Yeni bir videoda Davis 183.000 YouTube abonesine, altcoinlerin son birkaç ayda sessizce önemli kazançlar elde ettiği için bazı yatırımcıların fırsatı kaçırdığını söylüyor.

“Bazı insanlar ortalıkta oturup büyülü altcoin sezonunun gerçekleşmesini bekliyorlar, gerçekte altcoin sezonu bir yıldır inanılmaz bir şekilde gerçekleşiyor. Altcoinler, Bitcoin’in yatırımcılara verdiğinin çok ötesinde getiri sağlıyor. ” 

Altcoin trenine atlamak isteyen yatırımcılar için trader, takipçilerine en iyi risk-ödül oranını sundukları için 100 ila 200 milyon dolarlık piyasa değerine sahip kripto paralara bakmalarını söylüyor. Bu projeler tipik olarak çalışan ürünlere, büyüyen kullanıcı tabanlarına sahip ve sınırlı pazar erişimi bulunuyor.

Davis, Aave gibi sağlam projelerin önemli bir gerileme olmadan katlanarak büyüyebileceğini ekliyor. Bu gibi durumlarda analist, protokolün temellerine bakmayı öneriyor.

“Temellere odaklanın. Bu kazançları size getirecek olan şey budur. Aave’nin sahip olduğu güçlü ekonomik token modelini arayın. Aave’nin sahip olduğu orijinal fikirleri ve güçlü teknolojiyi arayın. Aave’nin sahip olduğu güçlü bir ekip arayın. Kilitli iyi bir toplam değer arayın. En iyi liderlerden biridir. Modelin sürdürülebilir olup olmadığını anlayın. Oldukça basit bir iş modeline sahipler. Kalan token sürümlerinin satın aldığınız tokenların değerini nasıl etkileyebileceğini anlayın … Tokenları ücretsiz olarak toplayıp toplayamayacağınızı da her zaman öğrenin.”

Davis, orta büyüklükte piyasa değerine sahip kripto paraların muhtemelen 100x getiri sağlamayacağının altını çiziyor, ancak bu boğa koşusu sırasında 20x ile 50x arasında kazanç basma potansiyeline sahip olmaları gerektiğini ekliyor.

100x getiri elde etme fırsatlarına gelince Davis, piyasa değeri 100 milyon dolardan az olan kripto paraların taranmasını tavsiye ediyor. Bu projelerin maksimum kazanç potansiyeli sunmasına rağmen, aynı zamanda son derece yüksek risk taşıdıklarını da belirtiyor.

“Ya bir kamyon dolusu para kaybedersiniz ya da bir kamyon dolusu para kazanırsınız.”

Davis düşük hacimli kripto paralara yatırım yaparken, izleyicilerine sermayelerini korumak için risk yönetimi tekniklerini uygulamalarını söylüyor

“Bu tür paralarla oynarken riskinizi en aza indirmek için yapabileceğiniz en kolay yöntemlerden biri, pozisyon büyüklüğünü düşük tutmaktır. Genellikle yaptığım şey, portföyümün % 1 ‘lik kısmını bu düşük piyasa değeri olan paralara koymak olur.

Trader ayrıca takipçilerine volatilitesi yüksek bu kripto paralara yatırım yaparken iyi düşünmeleri gerektiğini vurguluyor ve ekliyor:

“Eğer yüksek riskli kripto paralara daha büyük yatırımlar yapmayı düşünüyorsan bu fikri gerçekten iki kez düşünmek zorundasın! Çünkü işler çok hızlı bir şekilde kötüye gidebilir.”

- Sponsorlu Reklam-

 


altcoin sezonu yukselirken unlu analist lark davisten portfoy stratejileri 60212547ce717

ve

altcoin sezonu yukselirken unlu analist lark davisten portfoy stratejileri 602125480a69d

dailyhodl

(Visited 5 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,893.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,230.36
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 218.38
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.98
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.267952
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.25
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.22
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.67
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.67
litecoin
Litecoin (LTC) $ 197.47
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68