Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinAltcoin fiyatları hangi yolu izliyor? 6 farklı altcoin artık patlamaya hazır...

Altcoin fiyatları hangi yolu izliyor? 6 farklı altcoin artık patlamaya hazır…

- Sponsorlu Reklam-

altcoin fiyatları

Cardano artık patlamaya hazır mı? Kripto stratejisti Michaël van de Poppe altı farklı altcoinin izlediği yolu analiz ediyor. Poppe’ye göre altcoin fiyatları farklı senaryolar izliyor. 

Kripto piyasası toparlanma belirtileri gösterirken, popüler analist Michaël Van de Poppe altı farklı altcoin için izleyeceği yolları aktarıyor. Altcoin fiyatları hakkında yorum yapan Poppe, ilk etapta Cardano birimine bakıyor. 

Yeni bir videoda Van de Poppe, Cardano’yu izlediğini söyledi. Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı azalan bir üçgen modeli oluşturduğu için zayıflık belirtileri gösterdiğinin altını çizdi. 

“Bu fitiller göz önüne alındığında (0,000033 veya 1,23 dolar civarında), likidite büyük olasılıkla destek seviyesine (0,000029 veya 1,08 dolara) doğru bir düşüşün yaşanması Cardano cephesinde garip olmayacak.”

Altcoin fiyatları hakkında da yorum yapan Poppe, ADA/USD paritesine gelince, kırılması gereken kilit fiyat seviyeleri olarak 1.48 dolar ve 1.85 doları işaret etti.

Chainlink’e (LINK) bakan kripto analisti, şu anda merkezi olmayan oracle ağını 28 dolara kadar çıkarabilecek bir senaryoyu takip ettiğini söyledi.

“Zincir bağlantı yolu takip ediyor.”

altcoin fiyatları, LINK
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Van de Poppe ayrıca e-spor ve video eğlence platformu Verasity’ye (VRA) bir göz attı. Stratejist, VRA’nın herhangi bir kırılmayı onaylamadığını ve yeni bir boğa döngüsüne girmeden önce, kilit direnç alanlarını geçmesi gerekeceğini düşündüğünü söyledi.

- Sponsorlu Reklam-

“Ağır destekten sektiği için bu değişmedi. 0,01 solar ve 0,0135 doları kırmak gerekiyor. Bu olursa, sıradaki 0,024 ABD dolarıdır. Genel olarak, yeni bir döngünün başlangıcı olabilir.”

altcoin fiyatları, VRA
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Van de Poppe’ye göre, ölçeklenebilir Ethereum yan zinciri Skale Network (SKALE), muhtemelen Bitcoin (SKALE/BTC) karşısında dibe vurdu. Bir kopuşu belirtmek için varlığın 0,0000814 BTC’de, yaklaşık 0,30 dolar değerinde direnci kırdığını görmek istediğini dile getirdi.

“Ağır destek seviyesinde olduğu için bu varlık da büyük olasılıkla dibe vurdu.”

SKL, cardano
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Analistin listesindeki bir diğer kripto para ise yüksek verimli blok zinciri Zilliqa. Van de Poppe, Zilliqa’nın Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı ağır destekten geri dönerken, trendini tersine çevirmek için 0.0000027 (0.10 dolar) ve 0.00000347 (0.13 dolar) dirençlerini kırması gerektiğini belirtti.

“Bir sonraki direnç bölgesinin yaklaşık 270 sats (0.0000027) olduğu Zilliqa, buradaki destekten yoğun bir sıçramayla karşı karşıya.”

ZIl, cardano, ADA
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Merkezi olmayan barındırma platformu Holo’ya bakan Van de Poppe, Bitcoin’e (HOT/BTC) karşı bir patlamayı ateşleyebilecek birkaç senaryo olduğunu söyledi. HOT paritesinde geri çekilmenin yaşandığını gören Poppe, altcoin fiyatları ile ilgili iki farklı senaryoya göz attığını şöyle ifade etti:

“HOT tamamen geri çekildi ve bu nedenle ilginç olabilir. Burada iki olası senaryoya bakıyorum.”

İlginizi çekebilir: Bitcoin fiyatı henüz fırlamadı: Lider kriptonun en iyi günleri çok yakında…

altcoin fiyatları
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

(Visited 404 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

hayrunisabayar
Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,058.00 1.78%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,856.44 0.02%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.36 2.26%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.86%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.19 2.09%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.35 0.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243600 3.49%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.51 4%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.96 1.59%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.39 2.61%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.38 1.61%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.00 0.92%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 610.67 1.26%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 3.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003596 1.25%