Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinAlgorand (ALGO), büyük yatırımcının radarında: 250 milyon dolarlık yatırım geldi

Algorand (ALGO), büyük yatırımcının radarında: 250 milyon dolarlık yatırım geldi

- Sponsorlu Reklam-

Algoland, ALGO

Anthony Scaramucci’ye ait olan SkyBridge Capital, kurumların blok zinciri kullanımını geliştirmek için bir ticaret platformu ve Algorand (ALGO) ile ortaklık kurdu.

New York merkezli küresel yatırım şirketi, kurumlar arasında blok zinciri kullanabilirliğini yaymak için NAX ve Algorand ile ortaklık kurarak kripto para birimlerine yönelik çabalarını artırıyor.

CNBC tarafından yayınlanan rapor, SkyBridge Capital’in dijital varlık endüstrisi ile ilgili son girişimlerini anlattı. Şirket, bir dizi yatırım toplama etkinliği aracılığıyla 250 milyon dolar toparlamak için NAX ile güçlerini birleştirdi.

İlgili plana göre, UNLOX adlı bir fon geliştirilecek ve SkyBridge’in kurucu ortağı ve CEO’su Anthony Scaramucci, başkanlığı üstlenecek.

Fon, çok sayıda merkeziyetsiz finans (DeFi) girişimine odaklanacak. Ayrıca, katılımı ve kullanımı artırmak için şirket ve kurumlara blok zinciri ve değeri anlatılacak. Daha spesifik olarak, UNLOX kurumsal yatırımcılara mülk, kurumsal menkul kıymetler ve risk sermayesi gibi dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) üzerinde çalışan uygulamalar sunacak.

Daha sonra, yeni kuruluş, değiştirilemez token (NFT) pazarına da girmeyi planlıyor. Ortaklık, tüm operasyonlar için kripto tabanı olacak olan popüler blok zinciri projesi Algorand’ı da içeriyor.

Scaramucci, konu ile ilgili şunları aktardı:

- Sponsorlu Reklam-

“Algorand, kurumların ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu finansal hizmetlerin omurgasını oluşturmada kazanan taraf olacak.”

Algorand Vakfı’nın yakın zamanda blok zincirini kullanmayı amaçlayan protokoller için 300 milyon dolarlık bir fon başlattığını belirtmekte fayda var. Scaramucci ve hedge fonu, 2020’nin sonlarından bu yana kripto para birimi alanına karşı oldukça iyimser ve girişken bir tavra sahip. Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Scaramucci, BTC, Ethereum ve diğer tokenleri övmekle kalmadı SkyCapital üzerinden Bitcoin tabanlı bir fonu kullanıma sundu.

Algorand’a (ALGO) yatırım yapan Scaramucci, NFT piyasasına da giriş yapıyor

Algoland, ALGO

Merkeziyetsiz finans alanına yönelik yatırımın yanı sıra Scaramucci, son zamanlarda kripto para sektöründe öne çıkan NFT piyasasına da yönelik bir hamle yapıyor.

SkyBridge Capital’in CEO’su Salı günü New York’ta düzenlenen SALT konferansında yaptığı açıklamada, Flatter adlı bir NFT platformu üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Flatter, NFT’leri “özel deneyimler”, “aranan koleksiyonlar” ve hayırseverlikle birleştirmeyi amaçlıyor. Bu platformda gerçekleştirilecek olan satışlar, hedge fonunun alternatif yatırım fonlarından ayrı bir noktada toplanacak.

İlginizi çekebilir: 13 Eylül- 19 Eylül etkinlik takvimi: dYdX için büyük bir listeleme geliyor

(Visited 130 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,620.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,171.72
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.63
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
solana
Solana (SOL) $ 213.42
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.76
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.266947
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.21
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.73
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.60
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.52
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.41
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.96
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68