Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinADA fiyatı ikinci yükseliş dalgasına hazırlanıyor: Patlama gelebilir

ADA fiyatı ikinci yükseliş dalgasına hazırlanıyor: Patlama gelebilir

- Sponsorlu Reklam-

ADA fiyatı, ADA, Cardano, dolar, BTC, Bitcoin yorumu, ADA grafik

Ünlü kripto analist ve yatırımcı Benjamin Cowen, ADA fiyatı için patlamaya hazır olduğunu fakat bu kurulumda bir tehdit olduğunu söylüyor.

Yeni bir analizde Cowen, YouTube üzerinden yaptığı açıklama ile ADA fiyatı yükseliş duyarlılığının artmaya devam ettiğini çünkü üçüncü en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.58 dolara ulaştığını vurguladı.

“Şimdilik yükselişin çoğu iki şeyden kaynaklandığını düşünüyorum. Birincisi, birkaç hafta içinde ağda etkinleştirilecek olan akıllı sözleşme fonksiyonu. Bu birinci sırada. Bence bundan kaynaklı bir yükseliş mevcut. İkincisi, Bitcoin 20 haftalık (basit hareketli ortalamanın) üzerinde ve yana doğru gidiyor. Dolayısıyla ADA fiyatı için yol yukarı doğru çıkmakta.”

Cowen’e göre, ADA için bir sonraki fiyat patlaması, Bitcoin’in kilit bir seviye üzerinde kalmasına bağlı.

“Eğer ADA için 3 doları, 4 doları kırdığını görmek istiyorsanız, Bitcoin’in akümüle olduğunu görmeniz lazım. Sadece, Bitcoin’in 20 haftalık basit hareketli ortalama üzerinde soğuması lazım. Eğer orayı yakalarsak, ADA fiyatı patlama yapabilir.”

ADA fiyatı için bir tehlike mevcut

Ünlü kripto stratejisti, hem ADA hem de BTC’nin yükseliş rallilerini potansiyel olarak mahvedebilecek bir tehdit gördüğünü söylüyor.

“ADA’nın ne yaptığını anlamak için Bitcoin’in ne yaptığına bakmamız gerekiyor. Bitcoin’in ne yaptığını daha iyi anlamak için ABD dolarına bakmamız gerekiyor. Ve biraz temkinli olmamın tek nedeni, doların patlama yapmaya çalışması.

- Sponsorlu Reklam-

Kripto para birimlerinin yükseldiğini görmek istiyorsanız, doların düştüğünü görmeyi diliyorsunuzdur. Dolar reddedilirse, insanların kripto üzerinden spekülasyon yapmaya devam ettiğini göreceksiniz.”

Cowen ayrıca doları şahin gibi izlediğini söylüyor. Kripto analistine göre, ABD doları patlarsa Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesi oldukça zor.

İlginizi çekebilir: Bitcoin yorumu 50 bin dolar konusunda endişeli: Bir geri dönüş mü yaşanacak?

(Visited 339 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,178.00 1.02%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,912.41 0.8%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 470.67 2.42%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.19 1.54%
 • solanaSolana (SOL) $ 166.49 3.04%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.38 2.75%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237933 0.93%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 37.17 1.99%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 27.06 1.35%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.73 2.64%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.22 0.1%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.56 1.27%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.90 2.97%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 1.4%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003681 0.73%