Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoin2021'de Bir Milyondan Fazla Yeni Cardano (ADA) Cüzdanı Olabilir

2021’de Bir Milyondan Fazla Yeni Cardano (ADA) Cüzdanı Olabilir

- Sponsorlu Reklam-
2021de bir milyondan fazla yeni cardano ada cuzdani olabilir 6021304dbfb3e

16 Aralık ile 4 Ocak arasında oluşturulan Cardano cüzdanlarının sayısında çok büyük bir artış var. Her saat başı ortalama 64 cüzdan oluşturuluyor. 4 Ocak’ta her saat ortalama 121 yeni cüzdan oluşturuldu. AdaStat’tan derlenen ve Pieter Nierop tarafından paylaşılan verilere göre, yeni ADA cüzdanlarının sayısı bu oranda artmaya devam ederse, yalnızca 2021’de yaratılan bir milyondan fazla yeni ADA cüzdanı olabilir.

Hem IOHK hem de Cardano Vakfı kendilerini, güçlü bir Cardano topluluğu oluşturmaya adadı ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson, 2021 yılının topluluğun gücünün tam anlamıyla kullanılacağı bir yıl olacağını söyledi. Bu açıklamalar Cardano ağından gelen en son verilerle de destekleniyor. Bu da ağda oluşturulan yeni adres ve cüzdanların sayısında önemli bir artış olduğunu gösteriyor.

Mevcut tüm ADA cüzdanlarının %55’inin şu anda stake edildiğini gösteren verilere bir milyon yeni cüzdanın eklenmesi ile Cardano’nun benzeri görülmemiş bir ademi merkeziyetçilik seviyesine ulaşabileceği konuşuluyor.

Cardano’nun ademi merkeziyetçiliğini daha da güçlendiren başka bir şey de, ADA sahiplerinin ezici çoğunluğunun, yerel kripto para biriminden küçük miktarlarda tutan perakende yatırımcıların oluşturduğu gerçeğidir. Balinalar yalnızca 2,08 milyar ADA’ya sahipken, yatırımcılar dolaşımdaki arzın %6’sının biraz altında ve yaklaşık 7,6 milyar ADA’ya sahip.

IntoTheBlock’tan elde edilen verilere göre, perakende yatırımcıların arzın %72’sinden fazlasını (25 milyar ADA’nın biraz üzerinde) elinde tutuyor.

- Sponsorlu Reklam-


2021de bir milyondan fazla yeni cardano ada cuzdani olabilir 6021304f03fa7

ve

2021de bir milyondan fazla yeni cardano ada cuzdani olabilir 6021304f33d72

cryptoslate

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,893.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,230.36
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 218.38
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.98
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.267952
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.25
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.22
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.67
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.67
litecoin
Litecoin (LTC) $ 197.47
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68