Ana SayfaAltcoin HaberleriGrayscale, Sermaye Fonuna Yeni Bir Altcoin Ekledi

Grayscale, Sermaye Fonuna Yeni Bir Altcoin Ekledi

Grayscale, Sermaye Fonuna Yeni Bir Altcoin Ekledi

Grayscale Investments, sürekli olarak yeni yatırım ürünleri sunarak ve mevcut ürünlerle ilgili teklifleri güncelleyerek dünyanın en büyük dijital varlık yönetimi firması olarak konumunu sürdürmeyi amaçlıyor. Yakın zamanda öne çıkan gelişmelere göre Grayscale, popüler altcoin’i GDLC fonuna ekledi.

Grayscale’deki son gelişme, varlık yöneticisinin 2022’nin 3. çeyreğinde inceleme çalışması için üç ürününü yeniden dengelemesinin bir parçası olarak gerçekleşti. 

Grayscale Digital Large Cap Fund’a (GDLC) ek olarak Grayscale, Grayscale DeFi Fund (DeFi Fund) ve Grayscale Smart Contract Platform Ex-Ethereum Fund’ın (GSCPxE Fund) yeniden dengelendiğini duyurdu.

Grayscale, değişiklikleri bir basın açıklaması ve resmi Twitter hesabı aracılığıyla bugün açıkladı. Duyuruya göre MATIC, GDLC fonunda yüzde 0,86 pay ile yer alan Avalanche’ın (AVAX) bir sıra üstüne yerleşerek yüzde 1,26 pay alacak.

Grayscale Dijital Büyük Sermaye Fonuna (GDLC) Polygon ( MATIC) eklendi.

GDLC Fonu

Fonda bulunan diğer dijital varlıklar arasında Bitcoin (yüzde 65,32), Ethereum (yüzde 28,03), Cardano (yüzde 2,49) ve Solana (yüzde 2,04) yer alıyor.

Diğer Altcoin’lerin Olduğu Fonlar

GSCPxE fonu halen yüzde 28,17 ADA, yüzde 22,84 SOL, yüzde 13,82 MATIC, yüzde 13,71 DOT, yüzde 9,72 AVAX, yüzde 7,06 ATOM ve yüzde 4,68 ALGO içeriyor.

Ek olarak, DeFi fonunda, yüzde 64,10’luk payla Uniswap (UNI), yüzde 13,91 paya sahip Aave (AAVE), yüzde 10,45 pazar payı ile MakerDAO (MKR), yüzde 6,06 pay ile Curve (CRV) ve yüzde 5,48 ile Compound Finance (COMP) isimli altcoin’ler yer alıyor.

(Visited 112 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz