Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriGoogle'da 'Spot Bitcoin ETF' aramalarında artış görülüyor

Google’da ‘Spot Bitcoin ETF’ aramalarında artış görülüyor

Google aramalarında 'Spot Bitcoin ETF' aramalarında artış görülüyor

“Spot Bitcoin ETF” terimi, küresel Google aramalarında son beş yılın en yüksek seviyesine yaklaşarak bu artan ilgiyi doğruluyor.

Çevrimiçi aramalardaki bu artış, bu yatırım araçlarına olan ilginin arttığının açık bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Ayrıca, bu durum artan farkındalığı ve hızla artan katılımı da yansıtıyor.

“Bitcoin ETF” terimi benzer bir canlanma gösteriyor. ProShares’in vadeli işlem tabanlı ETF’i iki yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri ulaştığı en yüksek seviye olan 39’a ulaştı.

Google aramalarında 'Spot Bitcoin ETF' aramalarında artış görülüyor

Bu artan arama aktivitesi, sadece perakende yatırımcılar arasında değil, aynı zamanda spot Bitcoin ETF’leri ve bu ETF’lerin kripto para piyasasına olası etkileri hakkında bilgi arayan kurumsal oyuncular arasında da artan ilgiyi vurguluyor.

Coinbase’in spot Bitcoin ETF yorumu

Coinbase’in Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal, Bitcoin ETF’lerinin geleceği hakkında olumlu bir tablo çizdi. Grewal, bu finansal ürünler için tanınmış şirketlerin güçlü başvurularının arttığını ve çoğunun finansal hizmetler sektörünün önde gelen şirketlerine ait olduğunu belirtti.

Paul Grewal, “Bu ETF başvurularının, yasal zorunluluklar gereği değerlendirmeye alınması gerektiği için olsa bile, kabul edilme olasılığı konusunda oldukça umutluyum” dedi.

(Visited 28 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Adam Back’ten Cardano'nun kurucusuna Bitcoin dersi

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz