Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriGeliştirici aktivitesi en yüksek altcoinler: Santiment

Geliştirici aktivitesi en yüksek altcoinler: Santiment

Santiment, son 30 gündeki geliştirici çalışmalarına göre en iyi 10 altcoin'i açıkladı.

Geliştirici aktivitesi en yüksek altcoinler: Santiment

Kripto para analiz platformu Santiment, son 30 gündeki geliştirici çalışmalarına göre en iyi 10 altcoin’i açıkladı. Liste, projelerin GitHub kaynak kodlarında gerçekleştirdikleri önemli değişikliklere dayanarak belirlendi.

 

En aktif geliştiricilere sahip altcoinler

  1. Polkadot (DOT): Polkadot, çoklu zincirleri bir araya getiren bir platform olarak bilinir. Polkadot’un eşsiz yeteneği farklı blockchain’lerin etkileşimde bulunmasını ve iş birliği yapmasını kolaylaştırır. DOT tokenleri, ağın güvenliğini sağlamak ve ağdaki kararları almak için kullanılır.
  2. Kusama (KSM): Kusama, Polkadot’un bir test ağıdır ve farklı uygulamaların denemesi ve geliştirilmesi için kullanılır. Kusama, inovasyonu teşvik etmek ve yeni projelerin gelişimini hızlandırmak için tasarlanmış bir ağdır.
  3. Cardano (ADA): Cardano, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları desteklemek için geliştirilen bir blockchain platformudur. ADA, ağın işleyişi için kullanılır.
  4. Chainlink (LINK): Chainlink, blockchain ve gerçek dünya verileri arasında köprü kurarak akıllı sözleşmelerin gerçek dünya verilerine erişmesini sağlar. LINK tokenleri, bu veri akışını desteklemek ve ağın güvenliğini sağlamak için kullanılır.
  5. Hedera Hashgraph (HBAR): Hedera Hashgraph, yüksek hızlı ve güvenli bir şekilde dağıtılmış uygulamalar oluşturmayı amaçlayan bir platformdur. HBAR tokenleri, ağın kullanıcılarına hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır.
  6. Vega (VEGA): Vega, türev ürünler ve finansal araçlar üzerine özel bir blockchain platformudur. VEGA tokenleri, işlemleri güvence altına almak ve ağın işleyişini desteklemek için kullanılır.
  7. Status (SNT): Status, merkezi olmayan iletişim ve uygulama geliştirme için bir platform sunar. SNT tokenleri, ağdaki işlemleri ve iletişimi yönlendirmek için kullanılır.
  8. Cosmos (ATOM): Cosmos, farklı blockchain ağlarını bir araya getirme ve etkileşimlerini kolaylaştırma amacı güder. ATOM tokenleri, ağın güvenliğini sağlamak ve yönetmek için kullanılır.
  9. Internet Computer (ICP): Internet Computer, merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmak için tasarlanmış bir ağdır. ICP tokenleri, ağın işleyişi için ödeme yapmak ve akıllı sözleşmelere erişim sağlamak için kullanılır.
  10. Filecoin (FIL): Filecoin, veri depolama ve paylaşımını merkezi olmayan bir platform üzerinde sağlar. FIL tokenleri, veri depolama ve paylaşım hizmetlerini kullanmak için ödeme yapmak için kullanılır.

İlginizi çekebilir:  Ünlü analist: Altcoinler kritik bir sürece giriyor

Santiment, ilk 10 projeden yedisinin aynı zamanda kripto piyasasının en büyük 32 projesi arasında bulunduğunu ve geliştirme faaliyetleri ile piyasa değeri arasında güçlü bir ilişki olduğunu öne sürdü.

(Visited 48 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz