Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriGALA fiyatı 2X yaptı; Daha da yükselir mi?

GALA fiyatı 2X yaptı; Daha da yükselir mi?

GALA fiyatı 2X yaptı Daha da yükselir mi

GALA fiyatı, spider tanklarla ilgili büyük bir güncellemenin duyurulmasının ardından neredeyse yüzde 26 yükseldi.

Söz konusu güncelleme oyunu daha kolay hale getirecek.

Kripto piyasası genel bir toparlanma kaydederken GALA fiyatı son 24 saatte yüzde 14, işlem hacmi yüzde 87 ve son 7 günde de fiyat yüzde 100 civarında arttı.

Duyurunun ardından GALA fiyatı da yükselmeye başladı

Son fiyat artışı, Gala Games’den arka arkaya yapılan güncellemelerin doğrudan bir sonucu.

Gala fiyatı pazartesi günü yüzde 70 civarında büyük bir artış kaydetti ve 13 Eylül’den bu yana olan en yüksek seviyesi olan 0,05 dolar civarına ulaştı.

Yapılan son duyuruda GALA Games, oynama ve kazanmayı kolaylaştırmak için Spider Tanks ile çalıştıklarını bildirdi.

Oyunda bazı önemli iyileştirmeler yapılmış. Örneğin, artık günde 2 dolar Silk transfer edilebiliyor, bu da oyuncunun Honour puanını artırabiliyor. Honour puanını yükselten herhangi bir eylem yüzde 25 daha fazla Honour kazandıracak. Ayrıca, her yeni oyuncu 300 Honour alacak.

GALA tokeni, yakın zaman öncesinde de  “The Rock” ile bir işbirliği duyurusu nedeniyle trend yine olmuştu.

Gala Games bir tweet’inde, The Rock ile işbirliği yaptığını duyurmuştu. Fakat, bir süre sonra platform, anlaşma haberinin geçtiği tweet’i kaldırmıştı.

Gala’nın yazım anındaki fiyatı 0,04843 dolar ve piyasa değeri 338 milyon dolar dolar seviyesinde olup, 24 saatlik işlem hacmi yüzde 87 artarak 1 milyar dolara ulaştı. Gün içinde GALA fiyatı, en yüksek değer olarak 0,05453 dolar seviyesini ziyaret etti, ancak son iki saat içinde fiyat düzeltmenin içine girdi.

İlginizi çekebilir:  BTC, SOL ve ADA fiyatı nereye gidiyor?

Teknik tablolara göre, Gala fiyatı yüksek hacimle birlikte önemli bir yükseliş trendi yaşadı, bu da bazı kurumsal alıcıların tokende long pozisyon almış olabileceğini gösteriyor. Bu iddianın doğru olması durumunda, önümüzdeki aylarda, fiyat performansının artması yine beklenebilir.

(Visited 92 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz