Salı, Haziran 28, 2022
Ana SayfaKripto Para HaberleriFLR Sahipleri, Flare Networks'ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

FLR Sahipleri, Flare Networks’ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

FLR Sahipleri, Flare Networks'ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

Flare için bir oracle sağlayıcısı olan FTSO.UK, FLR token sahipleri için mevcut yönetişim metotlarını kapsayan infografikleri paylaştı.

Flare’da zincir içi demokrasi

FTSO.UK ekibinin açıklamasına göre, Flare’nin belgeleriyle üç derece referandum öngörecek. Her topluluk odaklı teklif, basit bir çoğunluk, süper çoğunluk veya süper süper çoğunluk tarafından onaylanacaktır.

Basit bir çoğunlukla onaylanmak için, teklif, destekçileri tarafından biriktirilen Spark (FLR) tokenlerinin yüzde 30’uyla kullanılan oyların yüzde 50’sinden fazlasını kazanmalıdır. “Süper çoğunluk”, kullanılan oyların yüzde 66’sı ve FLR tokenlerinin yüzde 50’si anlamına gelir.

En önemli teklifler, FLR’nin en az yüzde 70’ine sahip token sahiplerinin yüzde 80’i tarafından onaylanacak.

Bu veya bu teklifin Flare süreçleri üzerindeki potansiyel etkisine bağlı olarak, tüm yönetişim kararları üç kategoriden birine giriyor.

İlginizi çekebilir: Flare, Akıllı Sözleşme İşlevselliğini Stellar’a (XLM) Getirmeyi Planlıyor

Flare’in altyapısı şekilleniyor

Basit bir çoğunluk işlem maliyetlerini, parametre değişikliklerini ve oracle kompozisyon ayarlamasını onaylayabilirken, süper çoğunluk diğer oracle parametrelerini, ödül politikalarını ve F-varlık sürümlerini özelleştirebilir.

Projenin kod tabanını değiştirmek, Spark (FLR) tokenlerinin ek dağıtımı ve oracle metodoloji ayarlamaları yalnızca süper süper çoğunluk tarafından onaylanacaktır.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Kaynakutoday
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 20,485.00 1.93%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,171.03 2.65%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.475812 1.96%
solana
Solana (SOL) $ 36.02 7.42%
xrp
XRP (XRP) $ 0.340535 4.36%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 7.48 4.56%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.067576 7.09%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00001 7.38%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 18.65 6.59%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 6.52 1.50%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.04 7.29%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 53.49 4.32%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.314816 5.77%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.509633 5.22%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 3.44 8.30%