Ana SayfaAltcoin HaberleriFlare (FLR) haftalık yüzde 17 yükseldi! İşte artışın 3 sebebi

Flare (FLR) haftalık yüzde 17 yükseldi! İşte artışın 3 sebebi

Flare (FLR), çok sayıda ekosistem güncellemesi yayınlandıktan sonra 0,04657 dolarda

Flare FLR haftalık yüzde yükseldi

Flare Network’ün airdropla dağıtılan yerel tokeni FLR, genel piyasadaki fiyatların tersine döndüğü bir zamanda hafif de olsa yükseliş ivmesini koruyor.

FLR tokeni yazım anında, son 24 saatte yüzde 5 ve haftalık yüzde 17 artışla 0,04657 dolardan el değiştiriyor.

Bu tür fiyat hareketleri, kripto projelerinde alışılmadık bir durum değil, çünkü gelişmekte olan birçok protokol, topluluklarında satın alma faaliyetlerini körükleyebilecek bazı etkileyici ekosistem duyurularını ortaya koyarlar.

Songbird Test Proposal 02’nin yayına alındığını duyurduğu için, FLR için durum tam da böyle.

Songbird Test Proposal 02, ikincil bir ödül bandının tanıtılmasıyla, Flare Time Series Oracle’ın merkeziyetsizliğinin daha fazla teşvik edilmesini amaçlıyor.

Normalde, kullanıcıların Songbird (SGB) tokenleriyle teklif için oylamaya katılmaları beklenirdi ancak, satın almadaki artan ivme şu anda FLR’nin büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

Başka bir olumlu katalizör olarak, üç milyondan fazla kullanıcısı olan, çok zincirli bir kripto cüzdanı MathWallet bugün, FLR tokenini platformuna entegre ettiğini bildirdi.

Merkeziyetsizleşmenin şampiyonu Flare

Üçüncü bir olumlu etken, projenin mevcut büyümesinde merkeziyetsizlik taahhüdüne sıkı sıkıya bağlı kalması. Nitekim, geçen hafta protokol, enflasyonu ve FLR tokeninin dağıtımını değiştirmeyi amaçlayan, uzun zamandır beklenen FIP 01 isimli bir teklifin geçtiğini duyurmuştu.

Ripple CTO’su David Schwartz’ın  söz konusu teklifle ilgili memnuniyetsizliğini göstermesine rağmen, kendisinin oylamaya katılmadığı bildirildi; dolayısıyla sonucu etkilemedi.

Merkeziyetsizlik taahhüdü kapsamında, tokenin yüzde 3,5’ten fazlasına sahip kullanıcıların katılımlarına izin verilmediği belirtiliyor.

Flare itibarını daha yeni inşa ederken, temelleri, FLR tokenini de harekete geçiren olumlu bir duygu yayıyor.

(Visited 48 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz