Ana SayfaAltcoin HaberleriFITFI durgun piyasaya rağmen 7 günde yüzde 243 artış gösterdi!

FITFI durgun piyasaya rağmen 7 günde yüzde 243 artış gösterdi!

FITFI durgun piyasaya rağmen 7 günde yüzde 243 artış gösterdi!

Kullanıcılara aktif katılım yoluyla token kazanma şansı sunan küçük ölçekli bir altcoin, kripto piyasasını büyük ölçüde geride bırakıyor. FITFI, egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve hareket ederek kripto para kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 dijital fitness protokolüdür.

Ayrıca FITFI, Fit Finance’in kısaltmasıdır. Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak kullanıcılar, NFT biçiminde dijital spor ayakkabı satın almaları gerekir. Diğer iki token, KCAL ve SNEAK, ekosistemin bir parçası olarak dağıtılır.

FITFI çalışma raporu

KCAL tokenleri oyun içi tokenlerdir… SNEAK satın almak için kullanılır ve SNEAK stake ederken koştukça kazanılır. Bununla birlikte FITFI yatırımcıları, yeni koleksiyonların yayınlandığı NFT airdrop etkinliklerine erişim sağlayan biletler kazanır.

Step App, 2021’in dördüncü çeyreğinde başladı ve son beta lansmanından önce 113 binden fazla kayda ulaştı.

Projenin web sitesi, kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken aynı zamanda diğer katılımcılarla tatlı bir rekabet içinde olmalarına yardımcı olmak için “metaverse artırılmış gerçeklik ve blok zincirinde lider teknoloji tarafından desteklendiğini” söylüyor.

Geçen hafta, Singapur merkezli Crypto.com, Step App’i listeledi. Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, fitness odaklı yeni kriptonun yatırım potansiyeline dikkat ederek şunları söylüyor:

Kazanma momentumu muhtemelen biraz daha yaklaşıyor. FITFI ve Xcad’in [XCAD Ağı] nispeten iyi performans göstermesini bekliyorum.

Step App token, geçtiğimiz salı günü 0.187 dolardan giriş yaptı ve 1 Mayıs’ta 0.642 dolarlık bir zirveye çıkarak yüzde 243’lük bir artış yaşadı ve yazının yazıldığı sırada 0.6023dolardan işlem görüyor.

(Visited 333 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz