Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriFintech firması Taurus bu kripto para ile ortaklık açıkladı

Fintech firması Taurus bu kripto para ile ortaklık açıkladı

Taurus ve Polygon arasındaki ortaklık neleri kapsıyor?

Fintech firması Taurus bu kripto para ile ortaklık açıkladı

Taurus adlı dijital varlık altyapı sağlayıcısı, Polygon ile iş birliği yaparak bankaların tokenleştirilmiş varlık işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlayacak.

Bu ortaklık, kripto endüstrisi ile bankacılık sistemi arasında bir köprü kurarak geleneksel finansal araçların daha modern, merkezi olmayan bir temel üzerinde yeniden tasarlanmasına yardımcı olabilir.

Geleneksel finansal sistemde, işlemler genellikle merkezi aracılar tarafından yürütülürken, kripto endüstrisi blok zincir teknolojisiyle birlikte merkezi olmayan ve dağıtık bir yapı sunmaktadır. Bu sayede, güvenilirliği ve şeffaflığı artırırken, maliyetleri de düşürebilir.

Bu tür ortaklıklar, finansal sektörde dijital varlık ve blok zincir teknolojisinin benimsenmesini teşvik ederken, geleneksel finansal kurumların da yeni teknolojilere uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır. Sonuç olarak, finansal sistem daha esnek, verimli ve yenilikçi bir hale gelebilir.

Taurus’un desteğiyle Polygon ağının gücü artırıyor

Polygon, Taurus tarafından desteklenen dördüncü ekosistem oldu. Ethereum, Cardano ve Tezos’un ardından Polygon ağı da Taurus’un desteklediği bir blok zincir haline geldi.

Taurus’un Polygon ağına entegrasyonu, kullanıcılara çeşitli blok zincir seçenekleri sunarak daha geniş bir kripto varlık yelpazesine erişim sağlamaktadır. Bu da kullanıcıların tercih ettikleri blok zincir ağını kullanarak işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak tanır.

Taurus yöneticisi Victor Busson, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Polygon’un entegre edilmesi için hem müşterilerin hem de büyük bankaların yoğun talepleri vardı.

(Visited 138 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Ünlü analist: Altcoinler kritik bir sürece giriyor

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz