Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriFantom’un Finansal Gücü Açıklandı FTM Coin %15 Arttı

Fantom’un Finansal Gücü Açıklandı FTM Coin %15 Arttı

Fantomun Finansal Gücü Açıklandı FTM Coin 15 Arttı

Efsane DeFi geliştiricisi ve birçok kripto projesinin başlatıcısı olan André Cronje, şimdiye kadarki en büyük projesi olan Fantom’um finansmanı hakkında ayrıntılı bilgiler açıklayınca, FTM coin fiyatı bir anda yükseldi.

Hikaye o kadar etkileyiciydi ki, ağın yerel tokeni olan FTM’nin fiyatı bir noktada yüzde 15’lik bir artışla 0,1782 dolardan 0,2057 dolara gelerek karşılık verdi. Yazım anında FTM 0,1969 dolar seviyesinde bulunuyor.

André Cronje’nin gönderisine göre, platform şu anda 450 milyondan fazla FTM, 100 milyon dolardan fazla stabilcoin, 100 milyon dolardan az kripto varlığı ve yarısı kadar da kripto dışı varlıklara sahip.

Projenin yılda 10 milyon dolardan fazla bir geliri bulunuyor ve geliştirici bunun FTM varlıklarına dokunmadan 30 yıl daha çalışmasına yeteceğini söylüyor.

ETH hariç, Fantom, herhangi bir gerçek TVL’ye sahip en eski çatalsız L1’dir. 4 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz, en az 30 yıl daha çalışmaya devam etmeyi planlıyoruz. Teknolojik geliştirmeler ve dağıtım konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz.

Enteresan olan başka bir şey; André Cronje, Şubat 2021’de iflas halindeki FTX’in Alameda Research şirketine 81,5 milyon FTM satıldığını da açıkladı.

Bunun yanısıra Cronje, trading şirketiyle işbirliği yapmayı reddettiklerini ve ayrıca FTM’yi listelemesi için ismini vermediği bir borsaya 300 milyon dolar ödemeyi reddettiklerini açıkladı. Buna ek olarak bir NFT platformundan gelen 100 milyon dolarlık teklifi de reddetmişler.

Rakiplerimizin çoğunun aksine, vakıf nispeten az miktarda FTM’ye sahip. En karşılaştırılabilir L1’ler, token arzlarının %50 – %80’ine sahiptir. Proje bugün %14’ten fazla hisseye sahiptir. Kendi tokenimizi satın almayı tercih ediyoruz, “ortaklıklar” için “satmıyoruz”.

Fantom

Fantom Virtual Machine

Beklenmedik bir şekilde kripto endüstrine geri dönen Cronje, proje kendisi olmadan aktif olarak gelişmeye devam etse de, projeye yeniden ilgi ve canlanma getirdi.

İlginizi çekebilir:  Piyasalardaki çırpınış sürerken şaşırtan altın fiyat tahmini geldi

Şu sıralarda, platformda dikkatlerin çoğu Fantom Virtual Machine’e (FVM) odaklanmış durumda.

Ekibin yakın tarihli bir makalesine göre, FVM’nin piyasaya sürülmesi, Fantom ağını büyük çapta ölçeklenebilir bir Layer-1 blok zincirine dönüştürecek ve ağın mevcut tüm avantajlarını koruyacak.

(Visited 82 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel