Çarşamba, Haziran 7, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriFantom (FTM) 2023’teki odağını açıkladı

Fantom (FTM) 2023’teki odağını açıkladı

Fantom FTM 2023’teki odağını açıkladı

Ethereum rakiplerinden olan Fantom’un (FTM) geliştiricileri, platformun 2023 için hedefleri ve odak noktalarını detaylandıran bir iç yazı yayınladı.

Fantom Vakfı’nın yönetiminde yer alan merkezsiz finans (DeFi) uzmanı Andre Cronje, Medium’da yayınlanan bir gönderisinde, Fantom’un misyonunun “tüm merkezi olmayanlar için tek bir güvenli yerleşim Layer’i” sağlamak için mevcut en yüksek verimdeki blok zincirini oluşturmak olduğunu yazdı.

Yearn Finance (YFI) dahil diğer bazı protokollerin de geliştiricisi olan Cronje, projenin öncelikli odak noktasının, geliştiricilerin merkezsiz uygulamalar (DApp’ler) ve ekosistemi oluşturmasını kolaylaştırmak olacağını söyledi.

Vakfımızın rolü, bir iş sektörü seçmek değil, tüm sektörleri kolaylaştırabilecek bir temel katmanı mümkün kılmaktır. Kullanıcı sektörlerine odaklanmamalıyız. Geliştirici sektörlerine odaklanmalıyız: araçları iyileştirme, entegrasyon, kullanım kolaylığı, geliştirici kullanıcı deneyimi, vb. Yeni anlatılar dikkatimizi dağıtmamalı; defi / nft / gamefi / borsalar / vb.

 

Önümüzdeki 12 ay boyunca kapsayıcı hedefimiz, DApp geliştiricilerinin sürdürülebilir işler kurmaları için bir ortam yaratırken, kendimizi diğer Layer-1 çözümlerinden farklı kılmak olacak.

Blog gönderisine göre diğer odak alanları arasında gas indirimleri, gasdan para kazanma ve yılın 2. çeyreğine kadar duyurulacak olan yeni bir pazarlama planı bulunuyor.

Fantom’un mali yapısıyla ilgili olarak Cronje şunları söyledi:

Finans konusunda: Kamuoyuna duyurulduğu üzere, mevcut mali durum özellikle 2018 ile karşılaştırıldığında çok sürdürülebilir ve sağlıklı bir konumdayız. Bu, nihayet varlığımıza yönelik fazla endişelenmemize gerek olmayan bir tehdit.

522 milyon dolarlık piyasa değeriyle Fantom (FTM), tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 94 düşüşle 0,205 dolardan işlem görüyor.

(Visited 97 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  SEC Başkanı borsalar hakkında konuştu

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz