Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaEthereum (ETH Coin) HaberleriEthereum'un ilk yatırımcısı dev bir adım attı: 6.000 ETH taşıdı

Ethereum’un ilk yatırımcısı dev bir adım attı: 6.000 ETH taşıdı

Ethereum'un ilk yatırımcısı dev bir adım attı: 6.000 ETH taşıdı

Kripto izleme platformu Lookonchain’e göre, bir Ethereum yatırımcısı pazartesi günü kripto borsası Kraken’e 6.000 ETH’yi 9,96 milyon dolar değerinde transfer etti.

Bu balina, Ethereum’un 2014 yılındaki ilk para arzına (ICO) katıldı ve sadece 0,31 dolar fiyatla satıldığı dönemde 254.908 ETH satın aldı.

Bununla birlikte, dokuz yıl boyunca bu balinanın elinde tuttuğu 6.000 ETH’nin değeri %531.361 gibi etkileyici bir artış yaşadı.

Blockchain izleme servisi Etherscan’e göre, balina bahsi geçen ETH transferi için gerçekleştirmek için 2,80 dolar gibi bir ücret ödedi. Etherscan’e göre, balinanın hala 49.070’den fazla ETH’u içeren yaklaşık 80,7 milyon dolarlık varlığı bulunuyor.

Kripto analiz firması Santiment’e göre, Ethereum balinaları bu yılın ikinci ve üçüncü çeyreğinde düşüş yaşadı.

Ağustos ayının sonlarında, Santiment’in pazarlama müdürü Brian Quinlivan şunları söyledi:

“10 ila 10.000 ETH arasında tutulan adreslerden gelen arzda yaklaşık 4 aydır bir azalma gözlemleniyor. Geçen yıl sonunda önemli bir akümülasyon gerçekleşti, ancak bu büyük katmanlardan kar elde etmek zor, çünkü fiyat 1 yılın en yüksek seviyesi olan yaklaşık 2.120 dolara yükseldi.”

(Visited 11 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz