Ana SayfaSolana (SOL Coin) HaberleriBloomberg analisti: Ethereum, Solana ve Polygon finansal fırsatlar yaratıyor

Bloomberg analisti: Ethereum, Solana ve Polygon finansal fırsatlar yaratıyor

Bloomberg analisti: Ethereum, Solana ve Polygon finansal fırsatlar yaratıyor

Bloomberg kripto analisti, Ethereum (ETH) ve diğer iki altcoinin, gelişmekte olan piyasalar için daha önce görülmemiş finansal fırsatlar sunduğunu ifade etti.

Blockchain uzmanı Jamie Coutts, ETH, Polygon (MATIC) ve Solana’nın (SOL) özel kredi piyasasına daha fazla erişim sağladığını belirtti.

“Halka açık blok zincirler, dünya genelindeki insanlara büyük faydalar sağlayabilir. Özel kredi pazarı 850 milyar doları aşmış durumda ve bunun sadece başlangıç olduğu düşünülüyor. Şu anda Ethereum, Polygon ve Solana gibi platformlarda 568 milyon dolarlık aktif kredi bulunuyor.

Bu yatırımlar genellikle gelişmekte olan bölgelerden geliyor, özellikle de ekvator bölgelerinden. Gelişmiş pazarlardan ise daha az talep görüyor.

Özel krediye olan erişim tarih boyunca sınırlıydı, genellikle akredite yatırımcılara ayrılmıştı. Ancak şimdi halka açık blok zincirleri ve stabilcoinler sayesinde, enflasyon ve düşük getiri ile mücadele eden bölgeler, USD özel kredilerden yararlanabilir hale geldi.

Bitcoin bu konuda lider olsa da, diğer blok zincirleri, küresel nüfusu dışlanmış ekonomilerden çekebilecek benzersiz fırsatlar sunuyor.

Ancak özel kredi piyasası risk içeriyor ve ihraççıların şeffaf olmaları, yatırımcıları korumak için çok önemli. “Her türlü özel yatırımcı, bu geleneksel varlık sınıfına çağdaş ve kapsayıcı bir şekilde erişebilir, eğer ihraççılar riskleri doğru bir şekilde açıklar ve şeffaf olurlarsa.”

Bloomberg analisti: Ethereum, Solana ve Polygon finansal fırsatlar yaratıyor
Kaynak: Jamie Coutts
(Visited 50 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  15 aylık akümülasyon: Bitcoin'in yeni yolculuğu başlıyor

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz