Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriEthereum Merge Sonrası Olası Hard Fork ETHPoW Nedir?

Ethereum Merge Sonrası Olası Hard Fork ETHPoW Nedir?

Ethereum Merge Sonrası Olası Hard Fork ETHPoW Nedir?

Güncellemeden sonra Proof-of-Work yapısını sürdürmeyi amaçlayan kötü tasarlanmış çatal EthereumPoW’un arkasındaki yaratıcılar, sözde tekrar saldırıları riskini en aza indirmeye yardımcı olmak için 2.048 blok için blok ödüllerini alma niyetlerini açıkladılar.

Yaklaşık 32 dolar seviyesinde bulunuyor ve blok başına iki ETHPoW dağıtımı yapılacağı için, bir çoklu imza cüzdanı yaklaşık 130 bin dolar getiri elde edecek.

EthereumPoW’un tekrar saldırılarından kaçınmak için (işlemlerin iki ayrı zincirde geçerli olduğu durumlarda) ETHPoW’un ‘zincir kimliğini’ değiştirmesi gerektiği gerçeği de dahil olmak üzere başka sorunları vardı. Coinbase kısa süre önce zincir kimliğinin gerçekten değişeceğinden emin olmak için bir çekme talebi gönderdi.

Bu, ETHPoW  ekibinin zincir kimliği ‘1’den ‘10001’e geçmeyi planladıklarını söylemesine yol açtı, ancak Tim Moore bunun SmartBCH test ağı tarafından zaten kullanıldığına dikkat çekti.

Şu anda, ETHPoW teknik incelemesi, bir kapak sayfasından ve ardından tümü “Bu sayfa kasıtlı olarak boş bırakılmıştır” yazan yedi sayfadan oluşmaktadır.

Github belgelerindeki “README dosyasında sadece “ETHW belgeleri yazıyor.

EthereumPoW, piyasaya sürüldüğünde, token’lar bu zincirdeki yeni değerlerine yaklaştıkça kararsız davranması beklenen birçok sözleşme ve protokolün sorun yaşaması çok muhtemeldir. Bu ihraççılar Proof-of-Stake zincirini takip etme niyetlerini açıkladıklarından, bu özellikle merkezi stabilcoin’leri içeren protokoller için dikkat çekici olacaktır.

(Visited 56 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Yıllar sonra ortaya çıkan Satoshi Nakamoto gerçeği

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz