Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaEthereum (ETH Coin) HaberleriEthereum Bitcoin'den daha iyi performans sergileyebilir

Ethereum Bitcoin’den daha iyi performans sergileyebilir

Ethereum Bitcoin'den daha iyi performans sergileyebilir

Analist Dave the Wave, uzun vadeli trendlerin devam etmesi durumunda Ethereum’un (ETH), Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğine dikkat çekti.

Analist, 140.000 takipçisine yönelik yaptığı analizde, ETH/BTC oranının daha düşük ve daha yüksek değerlerine işaret ettiğini belirtti. Ancak, bu iki kripto para birimi arasındaki farkın uzun vadeli bir perspektiften değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

“ETH/BTC:

Kısa vadeli olarak, geçmiş fiyat hareketlerine fazla odaklanmaktan kaçının. Çünkü bu, fiyatın henüz yüksek seviyelere çıkmadığı bir dönemi işaret edebilir.

Daha uzun vadeli perspektif, kısa vadeli dalgalanmaların ötesinde düşünmenizi sağlar. Gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmek, basitçe geçmiş hareketleri değerlendirmekten daha önemlidir.

Sadece geçmişe odaklanmak, gerçek spekülatörler yerine eleştirmenlere benzer bir rol oynar. Aslında, bu tür kişiler sadece hayal kırıklığına uğrayabilirler, çünkü trendler değişebilir ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Gerçekten başarılı olmak için geleceğe odaklanmak önemlidir.”

Ethereum Bitcoin'den daha iyi performans sergileyebilir
Kaynak: Dave the Wave

Dave the Wave, ETH/BTC’nin uzun vadeli bir zaman dilimini ele alarak büyük bir takoz modelinin sonuna yaklaştığını söyledi. Bu da gelecek yılın başlarında yukarı yönlü bir kırılmayı işaret edebilir.

Ethereum Bitcoin'den daha iyi performans sergileyebilir
Kaynak: Dave the Wave
(Visited 9 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz