Ana SayfaAltcoin HaberleriEthereum Balinaları SHIB’lerini Kıpırdatıyorlar! Günlük Hacim 2 Katına Çıktı

Ethereum Balinaları SHIB’lerini Kıpırdatıyorlar! Günlük Hacim 2 Katına Çıktı

Ethereum Balinaları SHIBlerini Kıpırdatıyorlar Günlük Hacim 2 Katına Çıktı

Balinalar, devasa miktarlarda olmasa da, bu hafta Shiba Inu (SHIB) alıyor ve cüzdanlar arasında hareket ettiriyorlar.

En büyük 100 ETH balinası hafta sonu başlamadan hemen önce iki gün içinde yaklaşık 2 milyon dolar değerinde meme coin sattılar. WhaleStats veri platformuna göre, bu coinlerin biraz daha fazlası son 24 saat içinde cüzdanlarına geri döndü.

Hareket eden coin miktarı küçük görünse de fiyat hareketlenmesi için sinyal niteliği taşıyor. Meme coindeki hareketler, artan işlem hacminin bir sonucu. Son 24 saatte yükseliş yüzde 102 oldu.

WhaleStats verilerine göre, ETH balinaları mevcut durumda köpek coinde 69.169.207 dolar tutuyorlar.

Cuma günü, meme coindeki pozisyonları toplam 66.326.515 dolardaydı. Yani, 3 milyon dolarlık bir artış bulunuyor. Balinaların varlıklarının, yüzde 3,49’unu popüler meme coin oluşturuyor.

2601B643 386A 43E3 B0F3 EB3A12245108
WhaleStats

Bununla birlikte, ilk 100 balinanın 100 milyon dolardan fazla SHIB’e sahip oldukları Eylül ve Ekim aylarıyla karşılaştırıldığında, şimdi ellerinde 70 milyon dolardan daha az coin bulunuyor.

SHIB Fiyatı 5 Günde Yüzde 12 Yükseldi

Geçtiğimiz hafta, Salı gününden bu yana, piyasa değeri açısından DOGE’den sonra ikinci meme coin olan Shiba Inu fiyatı bugüne kadar yaklaşık yüzde 12 oranında artış gösterdi. Fiyat 5 gün içinde 0,00000830 dolar seviyesinden 0,00000933 dolara kadar yükseldi.

Fakat şimdiye kadar fiyat bir miktar düşerek yazım anında 0,00000908 dolara geldi. Günlük ve haftalık olarak fiyatta yüzde 0,90 düşüş mevcut.

(Visited 35 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz