Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaKripto Para HaberleriEtherCards NFT'leri 18 Mart'ta Piyasaya Sürülecek

EtherCards NFT’leri 18 Mart’ta Piyasaya Sürülecek

EtherCards NFT'leri 18 Mart'ta Piyasaya Sürülecek

Consensys destekli bir girişim olan bu hızlı büyüyen NFT boğa piyasasında, EtherCards 4 Mart’ta platformlarının framework’unu başlatmak için devreye girmişti. Platform kullanıcılarının, tutmayı seçecekleri NFT token fırsatlarını ve değerini optimize etmelerine olanak tanıyacak. Framework, ilk olarak EtherCards platformu ve ikinci olarak EtherCards NFT tokenleri olmak üzere iki farklı bölümden oluşacak.

Yılın başından bu yana Non Fungible Token (NFT) satışlarındaki artış, kripto boğa koşusunun NFT’leri de kapsadığının kanıtıdır. 

NonFungible’ın “The NFT Yearly Report 2020” başlıklı bir raporu, NFT’lerin “yeni bir boğa pazarının habercisi” olduğunu belirtiyor.

Ayrıca, Cryptoslam’in verilerine göre, sadece son 7 günde 200 milyon dolardan fazla kripto koleksiyon parçası satıldı ve NBA Top Shot yaklaşık 139 milyon dolarlık satışla NFT pazarına liderlik ediyor ve ardından CryptoPunks ile Hashmasks geliyor.

İlginizi Çekebilir: Ripple Davasında Yatırımcıların Müdahil Olma Talebi Reddedildi

EtherCards, şu anda endüstri standardı olanın ötesinde yetenekler sağlamak için NFT pazarının genişlemesini optimize edecek ve ödüller, biletler ve bulmacalar gibi çeşitli oyunlaştırma çözümleri ekleyen topluluk odaklı bir NFT çerçevesi başlatmayı planlıyor.

Tokenleri, sahiplerine sahip oldukları kartın türüne bağlı olarak bir dizi avantaja erişim sağlayan öncelikli üyelik kartlarına benzer şekilde yapılandırılmıştır. Odak noktası, mevcut pazar rakiplerine kıyasla daha ilgi çekici ve heyecan verici olan bu framework aracılığıyla kart sahiplerine oyunlaştırılmış bir deneyim sağlamaktır.

Bu kartlar 4 Mart lansman tarihinden itibaren ilk gelen alır esasına göre dağıtılacaktır. Kartların dağıtımında adalet olduğunu garanti etmek için, satış noktasında rastgele dağıtım sağlayan Chainlink’in doğrulanabilir rastgele işlevlerini (VRF’leri) listeledi.

EtherCards Kullanıcı Avantajları

Platformu benimseyen ve lansman tarihinde Ethercards tercih eden kullanıcılar, diğer satış dönemlerinden farklı olarak ekstra avantajlar sağlayacaktır. Bu amaçla, lansman gününde satışa sunulan tokenlerin, gelecekteki lansmandan sonra herhangi bir zamanda sunulan tokenlere kıyasla ekstra faydalar sağlayacağını açıkladı. Hatta birkaç nadir kart, özellikleri lansman gününden Mart sonuna kadar sunabilir.

EtherCards NFT'leri 18 Mart'ta Piyasaya Sürülecek

Free Services (Ücretsiz Hizmetler)

Bu özellik özellikle yaratıcılar ve sanatçılar için bir EtherCard’a sahip olmaları için onlara daha fazla teşvik sunar. Kartlarının özellikleri, onlara platformda bir bulmaca oluşturmak, temel kurulum ücreti olmadan bir bilet oluşturmak gibi ücretsiz hizmetler sunacaktı. Nadir bir durumda, bu kartlardan bazıları, sahibine henüz başlatılmamış olanlar da dahil olmak üzere tüm EtherCard hizmetlerini ücretsiz olarak sunabilir.

Discount (İndirim)

Bu özelliğe sahip kartlar, sahiplerine EtherCard’ın mağazasında% 5 ila% 25 arasında değişen indirimler sunar.

Special (Özel)

Bu özelliğe sahip kartlar, kullanıcılara kendilerini bir Bilete her eklediklerinde bir ila üç ekstra bilet verir ve böylece Bileti kazanma şanslarını artırır.

Get Lucky (Şanslı Olun)

Bu özelliğe sahip kartlar, sahiplerine kör çantalardan kart seçerken daha yüksek kaliteli ve daha nadir kartlar sunacak ve bu nedenle yukarıda bahsedilen avantajların birçoğuna yol açabilir.

EtherCards Koleksiyonu ve Seri Numaraları

EtherCard’ların seri numaraları, farklı kart koleksiyonları arasında farklılaştırıcı görevi görür. Seri numarası ne kadar kısa olursa, özellikler daha iyi olur. Lansman gününde üç kart koleksiyonu olacak.

Normal kartlara göre özel niteliklere sahip olma olasılığının üç katı olma avantajına sahip 10 ile 99 seri numaralı, 90 karta sahip Orjinal Gangster (OG) kart koleksiyonu.

Alfa kart koleksiyonu, seri numarası 100 ile 999 arasında olan 900 karttan oluşur ve ortak kartlara göre özel özellik bulundurma olasılığının 1.5 katıdır. 

Seri numarası 1000’den 9999’a kadar olan 9000 karttan oluşan ortak kart koleksiyonu, bunlar ‘normal kartlar’ olsa da, sadece diğer yüksek dereceli kartlara göre daha düşük olasılıkla özel niteliklere sahip olacaktı.

Uzman yatırımcılara göre, NFT’lerin artan popülaritesi, artık NBA çevrelerinde geniş çapta tartışılıyor olması ve hatta Fox ve CNBC gibi en iyi haber ağlarında bahsedilmesi gerçeğini es geçmemek gerekiyor. Bu bağlam da EtherCard’lar, hem sahiplerine hem de kendisini ortaya çıkaran sanatçılara fayda sağlayan ürün sunumu ile hızla genişleyen bu pazara iyi bir katkı sağlayacak gibi gözüküyor.

(Visited 29 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,203.48 4.87%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,797.16 5.84%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.546112 5.48%
solana
Solana (SOL) $ 43.49 7.96%
xrp
XRP (XRP) $ 0.382794 2.50%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.33 9.25%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.071262 3.24%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000013 4.94%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.81 11.98%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.71 11.59%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.19 2.99%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.93 4.07%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.37826 5.38%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.94886 4.04%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.66 11.34%