Cumartesi, Temmuz 2, 2022
Ana SayfaKripto Para HaberleriEn Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

Sektördeki istikrarlı büyümesi ve ilerlemesi nedeniyle blok zinciri projelerinde bir artış oldu. Birçok ülke blockchain uygulamalarına yatırım yapıyor. Örneğin Çin’i ele alalım. Ülke bu uygulama için milyarlarca dolar harcadı. Blockchain uygulamak size operasyonlarınızın tüm faydalarını sağlar. İşlerinizi yapma şeklinizi değiştirir ve bu operasyonları tam potansiyelleriyle kullanmanıza izin verir. Bu popüler blockchain projeleri, analistlere göre bugün toplumumuzda uzun süreli bir iz bırakabilecek ilk 5 projedir.

UHIVE

Bu, kullanıcılara aile ve arkadaşlarla bağlantı kurma deneyimi sunmayı amaçlayan bir sosyal ağ sitesidir. Web sitesinde her kullanıcıya bir ‘kullanıcı alanı’ verildiğinden, bu sadece tipik bir ağ oluşturma web sitesi değildir. Bu alan bir mülk olarak kabul edilir ve ne kadar çok etkileşiminiz (beğeniler, yorumlar ve bahseder) arttıkça, değeriniz o kadar artar. Mülk muamelesi gören bu alan, tıpkı gerçek hayattaki mülkler gibi satılabilir, satın alınabilir, kiralanabilir ve paraya dönüştürülebilir.

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

Bu web sitesi aynı zamanda kullanıcılara iki dünya sunar; Uygar Dünya ve Gri Dünya. Uygar dünya, kullanıcıların uyması gereken kurallara ve düzenlemelere sahiptir ve ailenizle, arkadaşlarınızla konuşmanıza ve tamamen yeni insanlarla tanışmanıza olanak tanır. Gri dünya, kendi alanınızı yaratmanıza izin verir ve tamamen anonim olabilirsiniz. Kullanıcının gizliliğini korur ve çok güvenlidir. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

 • CIVILIZED WORLD (UYGAR DÜNYA) VE GREY WORLD (GRİ DÜNYA) OLARAK KULLANICILAR İÇİN BENZERSİZ BİR DENEYİM SAĞLADIĞI İÇİN DİĞER WEB SİTELERİNDEN FARKLIDIR.
 • KULLANICILARIN İNSANLARLA VE ONLARIN HAYAL GÜÇLERİYLE İLETİŞİM KURMASINI SAĞLAYAN YENİLİKÇİ BİR KONSEPTE SAHİPTİR.
 • AKTİF BİR ÜYEYSENİZ HAFTALIK OLARAK UHİVE TOKENLERİ İLE ÖDEME ALIRSINIZ.

CINEMADROM

Uluslararası Bağımsız Film Yapımcıları Blok Zinciri Ağı (IBNIF) olarak bilinir. Token kullanarak film projelerini finanse etmeyi, üretmeyi ve dağıtmayı amaçlamaktadır. Bu web sitesi aracılığıyla film yapımcıları, görüntü yönetmenleri, yatırımcılar, yazarlar ve diğerleri birlikte çalışabilir. Ayrıca bu platformu film için para toplamak (üretim oranını bir milyon dolardan yüz dolara düşürdüğü için) ve dağıtmak için bir araç olarak kullanabilirler.

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

 • BU PLATFORM, PROJELERİ FİNANSE ETMEYİ VE DAĞITMAYI KOLAYLAŞTIRARAK FİLM ENDÜSTRİSİNİ GELİŞTİREBİLİR.
 • FİLM ENDÜSTRİSİ İŞİNDE OLANLAR İÇİN MÜKEMMEL BİR PLATFORMDUR.
 • KRİPTO PARA BİRİMİ, ENDÜSTRİSİNİN BİR PARÇASIDIR VE CÜZDAN, SİGORTA, MADENCİLİK VB. DESTEKLER.

COGNIPET

Bu blok zinciri, hayvanların yasadışı ticaretini engellemek için hayvan kaçakçılığı ile mücadeleyi amaçlamaktadır. Sisteme kayıtlı hayvanları korumak için blockchain teknolojisi ile yüz tanıma kullanımını birleştirir. Ailenizin ve arkadaşlarınızın cep telefonlarına fotoğraf göndererek kayıp hayvanları bulmanıza yardımcı olan özel bir paylaşım uygulamasıdır.

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

CogniPet ayrıca, evcil hayvanın resimlerini düzenli bir şekilde düzenleyebileceğiniz için kayıp evcil hayvanların takibini kolaylaştıracak bir uygulama geliştiriyor. Bu şekilde, sistem kayıp evcil hayvanınızı bulmak için kolayca veri tabanından geçebilir.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

 • EVCİL HAYVANINIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLERİ BLOCKCHAIN AĞINDA SAKLAYABİLİRSİNİZ.
 • EVCİL HAYVANINIZIN FOTOĞRAFLARINI KİMİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNİZİ SEÇEBİLECEĞİNİZ ÖZEL BİR ORTAM SUNAR.
 • KAYIP BİR EVCİL HAYVAN OLMASI DURUMUNDA, COGNIPET KULLANAN HERKESE BİR ‘KAYIP EVCİL HAYVAN BİLDİRİMİ’ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
 • EVCİL HAYVANINIZLA İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER, ‘PASAPORT’ DEDİKLERİ YERDE SAKLANIR VE BU, EVCİL HAYVANIN SAHİBİ OLDUĞUNUZU ONAYLAR.

BRAVE

JavaScript’in yaratıcısı ve Mozilla projesinin kurucu ortağı tarafından oluşturulan bu blockchain internet tarayıcısı şimdiden 20 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Bu tarayıcı güvenlidir, yüksek hızı garanti eder ve kullanıcıları reklamları izledikleri için kripto ile ödüllendirir. Bu tarayıcıyı kullandığınızda bilgilerinizin izleneceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

 • REKLAMLARI VE İZLEYİCİLERİ ENGELLER ANCAK GÖNÜLLÜ OLARAK BİR REKLAMI İZLEDİĞİNİZDE SİZİ ÖDÜLLENDİRİR.
 • HIZLI BİR TARAYICIDIR VE GİZLİLİĞİNİZİN KORUNDUĞUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.
 • CHROME UZANTILARINI DESTEKLER VE KULLANIMI KOLAYDIR.

GOEUREKA

Bu, uygun fiyatlı bir rezervasyon oluşturmak için blok zinciri ve token kullanan bir seyahat teknolojisi şirketidir. Web sitesi aracılığıyla oteller, müşterileriyle doğrudan iş yapabilir. GOeureka, bu platform ile komisyonları ve aracıları ortadan kaldırmayı hedefliyor. Müşteriler giriş tarihini, çıkış tarihini, misafir sayısını ve otelin yerini seçebilir.

En Popüler 5 Blockchain Projesi Uzun Ömürlü Bir Marka Oluşturabilir

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

 • FARKLI LOKASYONLARDA DÖRT YÜZ BİNİN ÜZERİNDE OTELİ VARDIR, BÖYLECE SİZE UYGUN BİRİNİ KOLAYCA BULABİLİRSİNİZ.
 • DOĞRUDAN REZERVASYON YAPTIRABİLİR VE KOMİSYON ÜCRETLERİNİ DÜŞÜREBİLİRSİNİZ.
 • ÖDÜLLER (GO KREDİLERİ) KAZANABİLİR VE BUNLARI OTEL HİZMETİ VEYA OTEL ODASIYLA DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
 • İSTEDİĞİNİZ OTEL KONUMUNU VE ODAYI SEÇMENİZE YARDIMCI OLAN KOLAY BİR İŞLEME SAHİPTİR.
 • TÜM İŞLEMLER, PLATFORMDA HALLEDİLEN BİR SÖZLEŞME İLE YAPILIR.

Seçimlerinizi genişletmek için okuyabileceğiniz başka blockchain projeleri de var. Burada listelenen 5 platform, bazı şeyleri başarmanıza yardımcı olacak ve sizin için de faydalı olacaktır. İhtiyacınız olan platforma bağlı olarak günlük hayatınızı ilginç, daha kolay ve daha iyi hale getireceklerdir.

(Visited 163 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,222.16 0.85%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,047.55 0.29%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.449695 0.10%
solana
Solana (SOL) $ 32.49 0.09%
xrp
XRP (XRP) $ 0.31336 0.15%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.72 0.39%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.066605 3.20%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00001 0.04%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 16.20 0.56%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 6.10 0.07%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 4.78 1.07%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.11 3.13%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.303821 0.41%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.458276 2.04%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 3.30 1.39%