Pazar, Haziran 4, 2023
Ana SayfaDogecoin (DOGE Coin) HaberleriElon Musk yeni Twitter özelliğini duyurdu

Elon Musk yeni Twitter özelliğini duyurdu

DOGE destekçisi Elon Musk yeni Twitter özelliğini duyurdu

Yeni bir tweet gönderisinde Dogecoin destekçisi Elon Musk, reklamsız ve daha yüksek fiyatlı olacak bir Twitter Blue aboneliği üzerine konuştu.

Musk bir süre önce satın aldığı Twitter’ın mikro blog platformundan reklamları kaldırarak, yeni ama daha yüksek fiyatlı bir Blue aboneliği sağlayacağını söyledi.

Bu fonksiyon henüz kullanıma sunulmamış olsa da, mevcut aylık 7,99 dolar tutarındaki Twitter Blue aboneliği, diğer hesaplarla karşılaştırıldığında %50 daha az reklam sunacak.

Elon Musk’ın yen Blue planı

Musk’ın, Blue’nun zayıf üyelik adedi ve son zamanlardaki yüzde 40’lık reklam geliri düşüşüne getirdiği çözüm, daha pahalı ancak reklam içermeyen bir abonelik sağlamak olacak.

Elon Musk, Twitter’ın bunun yanısıra, reklamların sıklık ve boyutunu en aza indirecek bir mekanizma üzerinde çalıştığını söylüyor.

Dogecoin destekçisi dolar milyarderi şöyle yazdı:

Reklamlar Twitter’da çok sık ve çok büyük. Önümüzdeki haftalarda her ikisini de ele almak için adımlar atılıyor.

Milyarder yeni fiyatlandırma hakkında kamuoyuna açıklama yapmamış da olsa, bunun 15-16 dolar aralığında olacağı söyleniyor.

Mevcut Blue aboneliğinin, mavi “doğrulanmış” onay işareti, tweet’leri geri alma seçeneği, daha uzun 1080p videolar gönderme, ileti dizileri için bir okuma modu ve konuşmalarda tercihli sıralama gibi bazı ayrıcalıkları bulunuyor. Tüm bu özelliklere 8 dolar ek bir ücret ödenerek erişilebiliyor.

Platformu satın aldığı Ekim ayından bu yana Musk, şirketin ekonomisini reklam gelirleri dışındaki gelirle çeşitlendirmeye çalışıyor. Bu hedef için de umutlarını “Twitter Blue” üyelik gelirine bağlamış gözüküyor.

(Visited 113 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Elon Musk DOGE'dan ne kadar kazandı?

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel