Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriDogecoin Çekirdek Güncellemesi Fiyatın Artmasına Neden Olur mu?

Dogecoin Çekirdek Güncellemesi Fiyatın Artmasına Neden Olur mu?

Dogecoin Çekirdek Güncellemesi Fiyatın Artmasına Neden Olur mu?

Bu yılki kripto kışına rağmen popüler memecoin olan Dogecoin (DOGE), gelişmeye devam ediyor. Bir Twitter hesabı olan Mishboar, yakın zamanda ekosistemdeki temel bir gelişmeyle ilgili bir güncelleme paylaştı.

Dogecoin geliştirme ekibi şu anda 1.14.7 ve 1.21 kod numaralı iki ana sürüm üzerinde çalışıyor. Bir Dogecoin çekirdek geliştiricisi olan Patrick Lodder’a göre bu iki güncelleme, gelecek için bir temel oluşturacak.

Kendi bakış açısını sunan Lodder, 1.14.7 güncellemesinin 1.21 güncellemesinden önce gerçekleşeceğini söyledi. Ayrıca 1.14.7 güncellemesi, önceden kodlanmış büyük özelliklerle gelecek.

Ek olarak, çekirdek geliştirici Pattrick Lodder, 1.21 güncellemesini “gelecek için bir temel” olarak adlandırdı ve 1.14.6 güncellemesinin amaçlandığı gibi çalışacağından ve onu bir temel olarak kullanması için yeterince iyi olduğundan bahsetti.

Lodder’a göre 1.14.7 güncellemesinin yıl sonuna kadar yayınlanabilir. Birkaç özellik daha ekledikten ve bazı düzeltmeleri ele aldıktan sonra yakında bir sürüm stratejisi de paylaşılacak. Lodder ayrıca 1.21 güncellemesinin önerilen sürümünün Mart 2023’te olacağını belirtti.

Elon Musk ve Dogecoin

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, memecoin’in en büyük destekçilerinden birisi. Yıllar boyunca verdiği büyük destek, DOGE’nin piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında yer almasına yardımcı oldu.

İlginç bir şekilde Musk, ödemeler için DOGE’nin Bitcoin’den daha uygun olduğuna da inanıyor. Bu yılın başlarında, Elon Musk, Dogecoin çekirdek yükseltmesi 1.14.6 için destek vermişti. Bu güncelleme, mevcut ücret yapısındaki değişikliklerle birlikte önemli güvenlik düzeltmeleriyle geldi. Bahsedilen bu ücret, 1 DOGE’den 0,01 DOGE’ye düştü.

(Visited 275 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Yapay zeka tabanlı altcoin güne hızlı başladı!

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz