Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaKripto HaberleriDogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) Madenciliği Yapan Platform Çöktü

Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) Madenciliği Yapan Platform Çöktü

Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) Madenciliği Yapan Platform Çöktü

Hello Pal isimli Kanada menşeili sosyal platform, web sitesinin şubat ayında geçici bir süre kesintiye uğradığını söyledi. Şirket tarafından perşembe günü paylaşılan basın açıklamasına göre olay, Dogecoin ve Litecoin madenciliğine yatırım yapıldığı açıklamasından kısa bir süre sonra meydana geldi.

Çökme sırasında Hello Pal; Dogecoin ve Litecoin madencilik tesisinden yüzde 15 oranında hisse aldığına dair ayrıntıları paylaşmıştı. Raporlara göre, 70 megawatt kapasiteli ve 90 binden fazla donanım barındıran söz konusu tesis, DOGE ve LTC madenciliğine adanmış dünyanın en büyük madencilik alanı.

Sosyal platform ayrıca, DOGE ve LTC madenciliğine adanmış 12 bin 500 madencilik donanımının yarısından fazlasını teslim aldığını açıkladı. Hello Pal’a göre, Dogecoin ve Litecoin madenciliği yatırımıyla ilgili haberler, web sitesindeki trafiği yüzde 1.000’in üzerinde büyük bir artışa neden oldu. Bu trafik artışı, siteyi geçici olarak çökertmeye yetti.

Neyse ki, uygulaması Hello Pal ve canlı yayın hizmetleri, trafikte keskin bir artış yaşamasına rağmen olumsuz bir şekilde etkilenmedi.

Şirketin Kurucusu ve Başkanı KL Wong, “Web sitemizdeki ve Hello Pal uygulamasındaki keskin artış, Dogecoin’de ve genel olarak kripto para biriminde aldığımız net konumu doğruluyor” dedi

Yakın zamanda açıklanan Dogecoin / Litecoin ile ilgili varlıkların satın alınması, Şirketin Dogecoin / Litecoin topluluğunda önemli bir rol oynamasına ve uluslararası kullanıcı topluluğunu oluşturmayla ilgili genel kripto para birimi stratejisini ilerletmesine yardımcı olması bekleniyor. Ayrıca Şirket, satın almaların iyi bir yatırım olacağını da beklemektedir.

Dogecoin madencilik girişimi, şirketin desteklediği kripto para skalasını genişletmesinin bir örneği olarak görülüyor. Hello Pal; Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve benzer dijital varlıklar için kripto cüzdan hizmeti sunuyor.

Hello Pal Platformu hakkında

Hello Pal Platformu, sosyal etkileşim, dil öğrenimi ve seyahate odaklanan, kullanıcı dostu bir mesajlaşma arayüzüne dayanan tescilli bir mobil uygulama paketi. Hello Pal, baştan sona kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanan ve kullanıcılara, konuştukları kişinin dilinden bağımsız olarak kendi dillerinde konuşma özgürlüğü sağlıyor. Hello Pal’in en önemli misyonu, sosyal etkileşim, dil öğrenimi ve seyahat yoluyla dünyayı birbirine yakınlaştırmak. Dünyanın her yerinden başkalarıyla anında etkileşim kurmanın kolay olduğu bir platform oluşturarak, onların birbirleriyle eğlenceli bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyor.

(Visited 127 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 29,949.00 1.61%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,006.81 1.28%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.533929 0.22%
solana
Solana (SOL) $ 51.36 2.21%
xrp
XRP (XRP) $ 0.417335 0.24%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 10.01 0.84%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.085461 0.00%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 0.31%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 0.00018 67.41%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 31.14 4.23%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.24 2.18%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 5.33 0.41%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 71.22 1.53%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.435928 0.08%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.658325 0.96%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 6.15 3.11%