Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaEditörün SeçimleriAmerikalı devleri bünyesine kattı! 100x'lik bir kripto projesi mi geliyor?

Amerikalı devleri bünyesine kattı! 100x’lik bir kripto projesi mi geliyor?

Amerikalı devleri bünyesine kattı 100x'lik bir kripto projesi mi geliyor

ESG yatırımlarının büyümesine ve kripto para birimlerinin yükselişine odaklanan IMPT, yepyeni bir proje olarak karşımıza çıkıyor!

Karbon kredilerinin daha verimli ve şeffaf bir şekilde işlenebilmesini sağlamak isteyen ekip, kripto para birimlerini bir araç olarak kullanmayı amaçlıyor.

Böylelikle varlıkları, zincire yerleştirerek daha geniş bir kullanım alanı sunmayı umuyor.

Yeşil yatırımlar yükseliyor

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca ESG, şirketleri aynı düzeyde finansmana erişebilmeleri için davranışlarını değiştirmeye zorladığından, yeşil yatırımlar kripto dünyasının oldukça önemli bir kolu haline geldi.

ESG, “daha yeşil” olan şirketlerin finansman bulmasını kolaylaştırırken, çevreyi kirletenler için finansman bulmayı zorlaştırıyor.

Broadridge Financial Solutions ise 2030 yılına kadar ESG endüstrisinin toplam piyasa değerinin 30 trilyon dolara yükseleceğini düşünüyor. Ayrıca, yalnızca karbon kredisi piyasasının 50 milyar doları aşacağını tahmin ediyor.

25.000’den fazla şirket katıldı

IMPT’deki ekip, mümkün olduğu kadar çok şirketi kendi ekosistemlerine dahil etmek için özenle çalışmaya devam ederken, şu anda 25.000’den fazla şirket, ortaklık programlarına dahil oldu. 

Şirket, River Island ve Macy’s gibi son ortaklıkların yanı sıra Google, Amazon ve Microsoft gibi endüstri devlerini bünyesine katmayı başardı.

IMPT ön satışta 13 milyon dolar topladı

IMPT ön satışı şu anda web sitesinde yayında ve rekor bir hızla 13 milyon dolar satmayı başardı. Bu durum ise devam eden ayı piyasasını düşündüğümüzde oldukça etkileyici.

(Visited 516 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz