Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaDeFi HaberleriÜnlü CEO DeFi'nin geleceği hakkında konuştu

Ünlü CEO DeFi’nin geleceği hakkında konuştu

Synthetix'in kurucusu Kain Warwick, geleceğin kripto kullanıcılarının neden CeFi yerine DeFi'yi tercih etmeleri gerektiğini anlatıyor.

Ünlü CEO DeFi'nin geleceği hakkında konuştu

Synthetix’in kurucusu Kain Warwick, kripto para birimlerini benimseyen bir sonraki kullanıcı grubunun, geleneksel merkezi platformlar yerine merkezi olmayan platformlara yönelme olasılığı olduğunu belirtiyor.

Warwick, yeni bir röportajda, yatırımcıların sektörün neler başarabileceği konusunda iyimser hale gelmesi nedeniyle merkezi olmayan finans (DeFi) piyasalarının her zaman ilgi odağı olacağını düşünüyor.

Warwick, DeFi‘nin birçok gelişme ve ekosistem büyümesiyle piyasa katılımcılarının beklentilerini büyük ölçüde yakaladığını ifade ediyor.

DeFi kullanıcıların ilgisini çekti

Warwick konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bir ayı piyasasına gireli birkaç yıl oldu ve bence gerçek şu ki, DeFi’nin neler sunabileceğine dair iyimserlik gerçek teknolojinin önüne geçti ve bunu yakalamamız birkaç yılımızı aldı.

Ve bence son altı aya bakarsanız, 2017-2018’de ortalıkta dolaşan pek çok farklı DeFi protokolü, CeFi (merkezi finans) rakipleriyle gerçekten rekabet edebileceklerini düşündüğüm bir noktaya geldi ki bu, tarihsel olarak gerçekten iddia edebileceğimiz bir şey değildi.”

Warwick, endüstri ve teknolojinin önceki pazar döngüsünden daha iyi durumda olmasıyla artık merkezi olmayan seçeneklerin merkezi alternatiflerine göre daha fazla yeni kullanıcı çekme şansının yüksek olduğunu belirtiyor.

“Böylece aklımdaki bir sonraki adım, hala burada olan kripto para biriminde bir grup insan var ve bu kitleyi güvenilir bir şekilde DeFi içinde yakalayabilmek ve onları merkezi borsalardan çıkarabilmek ilk adım.

Bunu başarabilirsek, o zaman 2024-2025’te ne zaman olursa olsun gelen bir sonraki insan dalgası, onları dolandırıcılıklara, Ponzi entrikalarına ve bunun gibi şeylere kaptırmamak için iyi bir şansımız olduğunu düşünüyorum. Aslında onları ideal olarak çok daha güvenli ve şeffaflığın olduğu DeFi’de tutabiliriz.”

(Visited 10 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz