Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaKripto Para HaberleriCoinbase Routefire’ı Satın Aldı

Coinbase Routefire’ı Satın Aldı

coinbase routefirei satin aldi 6021290365788

Kripto para birimi alanında ticaret yapmak isteyen finansal kuruluşlar için önde gelen aracılık platformu olmayı amaçlayan Coinbase, ticaret yürütme altyapısı sağlayıcısı Routefire’ı satın aldı.

Routefire, 2017’nin sonlarında kripto pazarında, ticaret altyapısını geliştirme misyonuyla kuruldu. Yatırımcıların, fiyatlarda en uygun oranları bulabilmeleri için likidite kaynaklarını aramalarını sağlayan ürünler geliştirdi.

Routefire CEO’su Jason Victor, ekibin artık Coinbase için gerekli hizmetleri geliştireceğini açıklayıp, kullanıcılara son üç yıldaki destekleri için teşekkür etti.

Coinbase, son 12 ay içinde, özellikle Bitcoin için, yüksek işlem günleriyle çakışan ve potansiyel karlarını kaybeden yatırımcıları öfkelendiren çok sayıda kesintiye uğradı. Routefire’ın satın alınması bu konuda ki güveni yeniden kazanmanın bir yolu olabilir.

Geçen yılın sonunda Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) ilk halka arz için kayıt yaptı.  Bu hareket, birçok kişi tarafından kripto para piyasasının artan meşruiyetinin bir başka işareti olarak görüldü.


coinbase routefirei satin aldi 602129058aacc

ve

coinbase routefirei satin aldi 60212905bacf2

(Visited 3 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz